• KARIERA W FIRMIE FIAB

    KARIERA W FIRMIE FIAB

Kariera

Automatyk

12 lipca 2017

Opis stanowiska:

  • projektowanie układów sterowania i bezpieczeństwa zgodnie z Dyrektywą Maszynową 2006/42/WE i Dyrektywą Niskonapięciową 2014/35/UE
  • programowanie sterowników przemysłowych
  • walidacja układów bezpieczeństwa
  • uruchomienie, rozruch i testy maszyn oraz linii produkcyjnych, ścisła współpraca z Projektantem Elektrykiem

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: automatyka i robotyka, mechatronika
  • znajomość rysunku technicznego elektrycznego i pneumatycznego
  • mile widziana znajomość programu EPLAN Electric P8
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość co najmniej jednego ze sterowników wiodących firm (np. Siemens, Omron, Mitsubishi, Allen Bradley)
  • mile widziane doświadczenie w montażu szaf sterowniczych
  • uprawnienia elektryczne SEP E1

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • szkolenia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy oraz umiejętności
  • umowę o pracę
  • dofinansowanie do karty multisport i możliwość udziału w ubezpieczeniu grupowym

* Pola wymagane

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Sp. k.
Pietrzykowice, ul. Fabryczna 20D
55-080 Kąty Wrocławskie
POLAND