• KARIERA W FIRMIE FIAB

    KARIERA W FIRMIE FIAB

Kariera

Elektryk Automatyk – Dział B+R Maszyn Prototypowych (MP2)

24 stycznia 2018

Opis stanowiska:

  • projektowanie układów elektrycznych nowych maszyn i urządzeń w zakresie układu zasilania, sterowania, bezpieczeństwa i sygnalizacji (w tym także aktualizację schematów elektrycznych wykonawczych i powykonawczych)
  • projektowanie prostych układów pneumatycznych maszyn i urządzeń
  • dobór komponentów automatyki przemysłowej
  • projektowanie rozmieszczenia komponentów w szafie sterowniczej
  • bezpośrednie wykonawstwo połączeń elektrycznych aparatów elektrycznych zasilania, sterowania oraz bezpieczeństwa
  • ścisła współpraca z Działem Zakupów odnośnie wsparcia składanych zamówień w oparciu o koncepcje projektowe
  • nawiązywanie relacji oraz współpraca z dostawcami komponentów lub gotowych rozwiązań wchodzących w skład budowanych maszyn
  • bezpośredni udział w projektowaniu i planowaniu założeń koncepcyjnych oraz wykonawczych rozwiązań strukturalnych, elektrycznych, funkcjonalnych oraz technik pomiarowych
  • uczestnictwo w projektach badawczo-rozwojowych z udziałem podmiotów zewnętrznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość zasad projektowania układów elektrycznych
  • znajomość oprogramowania Auto CAD Electrical (mile widziany Eplan)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • umiejętności równoczesnego kierowania kilkoma zadaniami i globalnego widzenia celu działania
  • operatywność i bardzo dobra organizacja pracy
  • twórcze myślenie i otwarte podejście do działań operacyjnych
  • otwartość i komunikatywność w stosunkach międzyludzkich
  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • zatrudnienie w firmie o międzynarodowej renomie, wprowadzającej swoje produkty na rynki 6 kontynentów
  • miłą atmosferę w pracy
  • udział w ciekawych projektach i zadaniach kształtujących obecny stan techniki oraz wyznaczających nowe standardy w technice na rynku globalnym
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • dofinansowanie do karty multisport i możliwość udziału w ubezpieczeniu grupowym
  • osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres t.karolczak@fiabmachines.com

* Pola wymagane

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Sp. k.
Pietrzykowice, ul. Fabryczna 20D
55-080 Kąty Wrocławskie
POLAND