• KARIERA W FIRMIE FIAB

    KARIERA W FIRMIE FIAB

Kariera

KIEROWNIK LABORATORIUM EUZ

24 stycznia 2018

Opis stanowiska:

  • kompleksowe prowadzenie laboratorium w nowoczesnym Centrum Badawczo Rozwojowym
  • osoba podlegająca i raportująca bezpośrednio do Dyrektora CBR
  • osoba kierująca zespołem podległych pracowników, których celem jest kontynuacja prac rozwojowych prowadzących do wytworzenia, przetestowania i przebadania w warunkach rzeczywistych równoległych filtrów aktywnych (reprezentatywnych wersji produkcyjnych) dedykowanych do zasilania zgrzewarek wysokiej częstotliwości produkcji FIAB, przy współpracy z jednostką naukowo-badawczą (uczelnią wyższą)
  • konsekwencją dalszej działalności laboratorium EUZ będzie wdrożenie rezultatów prac rozwojowych do masowej produkcji
  • ponadto laboratorium EUZ podejmie realizację zadań prowadzących do opracowania w toku zaawansowanych badań przemysłowych i prac rozwojowych, a następnie wdrożenia do masowej produkcji nowych innowacyjnych technik energooszczędnych, w postaci równoległych filtrów aktywnych dedykowanych dla zgrzewarek wysokich częstotliwości konkurencyjnej produkcji oraz dla systemów cięcia laserem i plazmą, a w przyszłości także innych maszyn i urządzeń operujących w zakresie mocy do 50 kVA.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: elektronika /energoelektronika /elektrotechnika)
  • umiejętność równoczesnego kierowania kilkoma zadaniami i globalnego widzenia celu działania
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym w mowie i piśmie
  • operatywność i bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania czasem zarówno swoim jak i podległych pracowników
  • twórcze myślenie i otwarte podejścia do działań operacyjnych
  • otwartość i komunikatywność w stosunkach międzyludzkich
  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • zatrudnienie w firmie o międzynarodowej renomie, wprowadzającej swoje produkty na rynki 6 kontynentów
  • miłą atmosferę w pracy
  • udział w ciekawych projektach i zadaniach kształtujących obecny stan techniki oraz wyznaczających nowe standardy w technice na rynku globalnym
  • osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres w.kozlowska-peciak@fiabmachines.com

* Pola wymagane

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Sp. k.
Pietrzykowice, ul. Fabryczna 20D
55-080 Kąty Wrocławskie
POLAND