• KARIERA W FIRMIE FIAB

    KARIERA W FIRMIE FIAB

Kariera

Konstruktor-Technolog (Dział Narzędziownia)

3 marca 2017

Opis stanowiska:

  • tworzenie dokumentacji produkcyjnej na podstawie modeli 3D i wytycznych działu projektowego oraz przełożonych
  • wsparcie technologiczne dla centrum cięcia CNC i gięcia CNC, montażu
  • tworzeniu list, raportów, rozliczeń na potrzeby produkcji i sprzedaży
  • bezpośredni udział w wytwarzaniu dokumentacji procesowej i technologicznej
  • optymalizacja produkcji pod kątem nowych rozwiązań
  • projektowanie pomocy produkcyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn
  • znajomość programu Solidworks i programów 2D
  • mile widziana praktyczna znajomość technologii: obróbki skrawaniem, cięcia laserowego/plazmowego, gięcia, spawania
  • znajomość rysunku technicznego – bezwzględnie konieczna
  • znajomość programu Excel
  • wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy oraz umiejętności
  • umowę o pracę
  • pracę od zaraz

* Pola wymagane

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Sp. k.
Pietrzykowice, ul. Fabryczna 20D
55-080 Kąty Wrocławskie
POLAND