• KARIERA W FIRMIE FIAB

    KARIERA W FIRMIE FIAB

Kariera

Pracownik do Działu Badań i Rozwoju stanowisko: KONSTRUKTOR

4 stycznia 2017

Opis stanowiska:

  • branie udziału w nowych projektach odnośnie pomocy w definiowaniu koncepcji rozwiązań technicznych oraz w definiowaniu wyposażenia
  • nawiązywanie relacji oraz współpraca z dostawcami komponentów lub gotowych rozwiązań wchodzących w skład budowanych maszyn
  • wsparcie w negocjowaniu warunków koncepcyjno-handlowych z kooperantami
  • wspieranie działu Produkcji w jakiejkolwiek sferze działań związanych z budową maszyn, podsuwanie rozwiązań i pomysłów w sytuacjach nowych lub problemowych
  • opracowywanie nowych koncepcji i rozwiązań technicznych podnoszących jakość, wydajność i komfort obsługi maszyn FIAB
  • opracowywanie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną projektów maszyn realizowanych przez Pracodawcę
  • ścisła współpraca z Działem Zakupów odnośnie wsparcia składanych zamówień w oparciu o koncepcje projektowe (rysunki techniczne, koncepcje, wskazanie potencjalnych źródeł pozyskania elementów składowych)
  • w razie potrzeby osobiste zaangażowanie w budowę maszyn – szczególnie przy wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych
  • wykonywanie innych poleceń przełożonych (Zarządu i Właściciela) stosownie do posiadanych kwalifikacji i umiejętności

Wymagania:

  • wymagane wykształcenie - wyższa szkoła techniczna o profilu mechanika i/lub doświadczenie adekwatne do stanowiska pracy
  • umiejętność równoczesnego kierowania kilkoma zadaniami i globalnego widzenia celu działania
  • umiejętność obsługi programu do tworzenia projektów SolidWorks w stopniu bardzo dobrym
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • operatywność i bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania czasem
  • twórcze myślenie i otwarte podejście do działań operacyjnych
  • otwartość i komunikatywność w stosunkach międzyludzkich
  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji projektowo-konstrukcyjnej

Oferujemy:

  • praca na cały etat
  • możliwości rozwoju
  • praca w młodym, dynamicznym zespole
  • karta multisport, ubezpieczenie grupowe

* Pola wymagane

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Sp. k.
Pietrzykowice, ul. Fabryczna 20D
55-080 Kąty Wrocławskie
POLAND