• KARIERA W FIRMIE FIAB

    KARIERA W FIRMIE FIAB

Kariera

Pracownik Laboratorium Pól Elektromagnetycznych i Kompatybilności Elektromagnetycznej (PEM/EMC) – specjalista, inżynier

15 maja 2017

Opis stanowiska:

  • badania kompatybilności elektromagnetycznej maszyn, urządzeń i elementów w celu zapewnienia ich zgodności z wymaganiami zasadniczymi Dyrektywy EMC,
  • badanie poziomów pól elektromagnetycznych w środowisku pracy w celu eliminacji zagrożeń,
  • wykonywanie pomiarów i badań laboratoryjnych zgodnie z obowiązującymi normami,
  • analiza otrzymanych wyników wraz ze sporządzaniem raportów,
  • poprawa jakości i niezawodności badanych urządzeń, w tym prototypów,
  • prowadzenie dokumentacji wykonywanych badań,
  • kontrola, testy, badania przeprowadzane na sprzętach pomiarowych najwyższej jakości stosowanych w laboratoriach akredytowanych,
  • możliwość wykonywania pomiarów in situ,
  • aktywne uczestnictwo w wydarzeniach branżowych, m.in. targi, konferencje, sympozja.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu elektroniki, telekomunikacji, mechaniki, elektrotechniki, inżynierii z elementami metrologii lub uniwersyteckie o kierunku fizyka, matematyka lub pokrewne,
  • znajomość zasad działania układów elektronicznych, z uwzględnieniem zjawisk EMC,
  • umiejętność wykonywania pomiarów w układach elektrycznych,
  • znajomość zagadnień z metrologii, metod badawczych,
  • mile widziana znajomość obsługi narzędzi suwmiarkowych, mikrometrycznych i czujnikowych, mierników elektrycznych, etc.,
  • znajomość języka angielskiego (na poziomie swobodnego posługiwania się normami i dokumentacją w tym języku),
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz szybkiego reagowania na pojawiające się problemy i podejmowania decyzji,
  • zaangażowanie i samodzielność w wykonywanej pracy,
  • umiejętność pracy z ludźmi,
  • znajomość obsługi komputera i oprogramowania biurowego,
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat.B i uprawnień SEP Grupy 1 (dozór i/lub eksploatacja).

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwości rozwoju,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy oraz umiejętności.

* Pola wymagane

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Sp. k.
Pietrzykowice, ul. Fabryczna 20D
55-080 Kąty Wrocławskie
POLAND