• KARIERA W FIRMIE FIAB

    KARIERA W FIRMIE FIAB

Kariera

Serwisant maszyn – zleceniobiorca

6 listopada 2017

Opis stanowiska:

  • Osoba bezpośrednio pod nadzorem Dyrektora Serwisu i Koordynatora Serwisu, do której należy realizacja zadań polegających na instalacji, uruchomieniu, konserwacji oraz naprawie maszyn.
  • wykonywanie zleceń w zakresie instalacji, uruchomieniu, konserwacji oraz naprawie maszyn u klienta
  • pozyskiwanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • zapewnienie najwyższego poziomu świadczonych usług serwisowych
  • wypełnianie raportów i dokumentacji wymaganej do właściwego funkcjonowania Działu Serwisu: protokoły uruchomienia i przekazania maszyn do eksploatacji, protokoły serwisowe z uruchomień/napraw maszyn, kilometrówki, rozliczenia części zamiennych pobranych z magazynu
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych
  • szkolenie personelu klienta z zakresu obsługi i konserwacji maszyn oraz wyposażenia dodatkowego
  • dbanie o narzędzia i sprzęt pomiarowy serwisu wykorzystywany przez firmy zewnętrzne
  • prowadzenie samochodu serwisowego firmy
  • montaż zgrzewarek wysokiej częstotliwości zgodnie z dokumentacją złożeniową,
  • testowanie finalnych produktów na stanowiskach testowych
  • przygotowanie oraz odpowiednie zapakowanie na czas transportu do klienta wszelkich komponentów (maszyna + elementy do instalacji stołu, torowiska etc.)
  • obsługa narzędzi warsztatowych do obróbki ręcznej i mechanicznej
  • dbałość o porządek i czystość w warsztacie oraz pomieszczeniach socjalnych
  • dbałość o powierzone przez pracodawcę mienie: park maszynowy do obróbki mechanicznej, narzędzia warsztatowe, wszelkie urządzenia wchodzące w skład instalacji przemysłowych hali produkcyjnej

Wymagania:

  • szkoła techniczna (preferowane wykształcenie elektryczne, elektroniczne) lub doświadczenie adekwatne do stanowiska pracy
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – wymaganie konieczne
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • aktualne uprawnienia elektryczne SEP kategorii E1 do 1kV i powyżej 1kV
  • zdolności manualne pozwalające na montaż podzespołów maszyn
  • zdolność czytania rysunku technicznego złożeniowego oraz schematów elektrycznych
  • umiejętność pracy zespołowej, zaangażowanie i rzetelność
  • przedłożenie stosownego zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w zależności od rodzaju wykonywanych czynności, zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie szkoleń BHP
  • przedłożenie zaświadczenie lekarskiego stwierdzającego brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania prac określonych w umowie zawartej ze zleceniodawcą; a w szczególności brak przeciwwskazań do pracy w polu elektromagnetycznym o natężeniu E≤200V/m

Oferujemy:

  • współpracę na zasadzie umowy z jednoosobową działalnością gospodarczą
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

* Pola wymagane

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Sp. k.
Pietrzykowice, ul. Fabryczna 20D
55-080 Kąty Wrocławskie
POLAND