• KARIERA W FIRMIE FIAB

    KARIERA W FIRMIE FIAB

Kariera

Specjalista ds. materiałów konstrukcyjnych

12 lipca 2017

Opis stanowiska:

  • składanie zamówień na materiały potrzebne do realizacji projektów
  • wyszukiwanie nowych dostawców na podzespoły, negocjowanie warunków zakupu oraz dostaw
  • kontrola stanów magazynowych
  • przyjmowanie zamówionych towarów na magazyn
  • wydawanie i segregacja części do otwartych projektów
  • bezpośredni nadzór nad gospodarką magazynową związaną z przypisanymi projektami
  • obsługa systemu ERP na poziomie realizacji projektów, przyjmowania towarów, wydawania, kontroli stanów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne
  • znajomość podstawowych zasad funkcjonowania magazynu
  • znajomość obsługi programu typu ERP, np. CDN XL Comarch
  • obsługa komputera
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • odpowiedzialność, sumienność
  • uprawnienia na wózek widłowy i prawo jazdy kat. B mile widziane
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy oraz umiejętności
  • umowę o pracę
  • dofinansowanie do karty multisport i możliwość udziału w ubezpieczeniu grupowym

* Pola wymagane

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Sp. k.
Pietrzykowice, ul. Fabryczna 20D
55-080 Kąty Wrocławskie
POLAND