• KARIERA W FIRMIE FIAB

    KARIERA W FIRMIE FIAB

Kariera

Specjalista ds. materiałów konstrukcyjnych/kontroler jakości

11 grudnia 2018

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: Wrocław
  • nadzór dostaw towarów pod względem jakościowym, poprawności wykonania detali zgodnie z dokumentacją, ocena estetyki wykonania elementów
  • zgłaszanie i nadzorowanie procesów reklamacyjnych
  • prowadzenie raportów i statystyk reklamacyjnych
  • obsługa programu ERP w zakresie adekwatnym do wymogów stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższego techniczne (kierunek: materiałoznawstwo, wytrzymałość materiałów, mechanika i budowa maszyn, mechatronika)
  • umiejętność równoczesnego kierowania kilkoma zadaniami i globalnego widzenia celu działania
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • operatywność i bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania czasem
  • otwartość i komunikatywność w stosunkach międzyludzkich
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • zatrudnienie w firmie o międzynarodowej renomie, wprowadzającej swoje produkty na rynki 6 kontynentów
  • miłą atmosferę w pracy
  • udział w ciekawych projektach i zadaniach kształtujących obecny stan techniki oraz wyznaczających nowe standardy w technice na rynku globalnym
  • CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)” proszę kierować na adres: m.duszynski@fiabmachines.com lub skorzystać z formularza poniżej
  • Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na wykorzystanie przesłanego CV w innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę FIAB, proszę o wpisanie odpowiedniej formuły w CV: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez FIAB spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji, w celu wzięcia udziału przyszłych procesach rekrutacyjnych.”
  • Wszystkich kandydatów prosimy o zapoznanie się z klauzulą dostępną pod linkiem: https://fiabmachines.com/wp-content/uploads/FIAB-klauzula-informacyjna-dla-kandydatów-do-pracy.pdf

Dołącz CV

* Pola wymagane

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Sp. k.
Pietrzykowice, ul. Fabryczna 20D
55-080 Kąty Wrocławskie
POLAND

NIP 8942999829
KRS 0000357875
REGON 021278590
BDO 000072061

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie