• KARIERA W FIRMIE FIAB

    KARIERA W FIRMIE FIAB

Kariera

Młodszy Inżynier Konstruktor

17 lutego 2022

Opis stanowiska:

  • modelowanie 3D w programie Solidworks 2020 oraz tworzenie dokumentacji technicznej 2D;
  • testowanie nowych rozwiązań, współpraca z Działem Produkcji oraz pomoc przy uruchamianiu i wdrażaniu maszyn do produkcji;
  • kontakt z dostawcami komponentów do budowy maszyn;
  • w razie potrzeby osobiste zaangażowanie w budowę maszyn – szczególnie przy wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych;
  • ścisła współpraca z działem produkcji i działem Jakości;
  • wykonywanie projektów powykonawczych, naniesienie zmian w dokumentacji;

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka i robotyka (wydział mechaniczny);
  • biegła znajomość programu Solidworks 2020;
  • znajomość rysunku technicznego, zasad doboru tolerancji, materiałów konstrukcyjnych;
  • wiedza z zakresu mechaniki technicznej i wytrzymałości materiałów;
  • mile widziana znajomość Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE oraz norm zharmonizowanych;
  • mile widziana znajomość programów do symulacji Metodą Elementów Skończonych Midas
  • mile widziana umiejętność doboru elementów pneumatyki;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie;
  • szkolenia;
  • możliwość wdrażania własnych wizji i pomysłów;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy oraz umiejętności;
  • umowę o pracę;
  • dofinansowanie do karty multisport;
  • możliwość udziału w ubezpieczeniu grupowym;
  • Możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej
  • Brak dress code’u
  • Kawa/herbata
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
  • Wyślij swoje CV na: rekrutacja@fiabmachines.com

    Dołącz CV
    Plik został dodany:

    * Pola wymagane

    Kontakt

    FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz Sp. k.
    Wrocław 54-615
    ul. Rakietowa 38
    POLSKA

    NIP 8942999829
    KRS 0000357875
    REGON 021278590
    BDO 000072061

      Administratorem Państwa danych osobowych jest FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz sp.k. adres: Wrocław 54-615, ul. Rakietowa 38. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności