• KARIERA W FIRMIE FIAB

    KARIERA W FIRMIE FIAB

Kariera

PROJEKTANT-AUTOMATYK LABORATORIUM EUZ

24 stycznia 2018

Opis stanowiska:

  • członek zespołu laboratorium w nowoczesnym Centrum Badawczo Rozwojowym
  • osoba podlegająca i raportująca bezpośrednio do kierownika laboratorium EUZ
  • osoba projektująca obwody elektryczne i elektroniczne; odpowiedzialna za dobór komponentów automatyki i elektroniki przemysłowej; pełniąca nadzór nad dokumentacją techniczną w zakresie układu zasilania, sterowania, bezpieczeństwa i sygnalizacji (w tym także aktualizację schematów elektrycznych wykonawczych i powykonawczych)
  • bezpośrednio wykonująca połączenia instalacji elektrycznej w maszynach i urządzeniach
  • odpowiedzialna za realizację analizy termicznej całego równoległego filtra aktywnego oraz poszczególnych elementów i podzespołów
  • ponadto osoba na tym stanowisku będzie brała bezpośredni udział w projektowaniu i planowaniu założeń koncepcyjnych oraz wykonawczych rozwiązań strukturalnych, elektrycznych, funkcjonalnych oraz technik pomiarowych
  • będzie uczestniczyła w projektach badawczo-rozwojowych z udziałem podmiotów zewnętrznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: elektronika /energoelektronika /elektrotechnika)
  • praktyczne doświadczenie w obszarze elektroniki, energoelektroniki bądź elektrotechniki w zakresie funkcjonalności poszczególnych elementów połączonych w zintegrowane układy zasilania, sterowania, bezpieczeństwa i sygnalizacji oraz doświadczenie z zakresu podstawowych pomiarów parametrów elektrycznych
  • umiejętność równoczesnego kierowania kilkoma zadaniami i globalnego widzenia celu działania
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • operatywność i bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania czasem
  • twórcze myślenie i otwarte podejście do działań operacyjnych
  • otwartość i komunikatywność w stosunkach międzyludzkich
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • zatrudnienie w firmie o międzynarodowej renomie, wprowadzającej swoje produkty na rynki 6 kontynentów
  • miłą atmosferę w pracy
  • udział w ciekawych projektach i zadaniach kształtujących obecny stan techniki oraz wyznaczających nowe standardy w technice na rynku globalnym
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres w.kozlowska-peciak@fiabmachines.com

Dołącz CV

* Pola wymagane

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Sp. k.
Pietrzykowice, ul. Fabryczna 20D
55-080 Kąty Wrocławskie
POLAND

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie