• KARIERA W FIRMIE FIAB

    KARIERA W FIRMIE FIAB

Kariera

Montażysta

19 grudnia 2016

Opis stanowiska:

  • montaż maszyn przemysłowych – zgrzewarek wysokiej częstotliwości
  • przygotowywanie elementów składowych do budowy maszyn
  • przeprowadzanie testów produktów finalnych
  • przygotowywanie maszyn do transportu

Wymagania:

  • wykształcenia min. zawodowego o specjalności elektrycznej, mechanicznej lub pokrewnej
  • doświadczenia w pracy w wyuczonym zawodzie
  • umiejętności czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
  • zdolności manualnych umożliwiających montaż podzespołów maszyn
  • praktycznych umięjętności posługiwania się elektronarzędziami
  • zdolności organizacyjnych, dyspozycyjności, zaangażowania
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • zatrudnienie w firmie o międzynarodowej renomie
  • miłą atmosferę w pracy
  • udział w ciekawych projektach i zadaniach
  • dofinansowanie do karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

* Pola wymagane

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Sp. k.
Pietrzykowice, ul. Fabryczna 20D
55-080 Kąty Wrocławskie
POLAND