• KARIERA W FIRMIE FIAB

    KARIERA W FIRMIE FIAB

Kariera

Montażysta

11 czerwca 2021

Opis stanowiska:

  • montaż maszyn przemysłowych – zgrzewarek wysokiej częstotliwości;
  • przygotowywanie elementów składowych do budowy maszyn;
  • pomoc przy przeprowadzaniu testów produktów finalnych;
  • pomoc przy przygotowywaniu maszyn do transportu.

Wymagania:

  • wykształcenia min. zawodowego o specjalności elektrycznej, mechanicznej lub pokrewnej;
  • zdolności manualnych umożliwiających montaż podzespołów maszyn;
  • praktycznych umiejętności posługiwania się elektronarzędziami;
  • dyspozycyjności, zaangażowania;
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • zatrudnienie w firmie o międzynarodowej renomie;
  • miłą atmosferę w pracy;
  • udział w ciekawych projektach i zadaniach;
  • dofinansowanie do karty Multisport, opieki medycznej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • APLIKUJ NA: rekrutacja@fiabmachines.com

    Dołącz CV

    Plik został dodany:

    * Pola wymagane

    Kontakt

    FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz Sp. k.
    Wrocław 54-615
    ul. Rakietowa 38
    POLSKA

    NIP 8942999829
    KRS 0000357875
    REGON 021278590
    BDO 000072061

      Administratorem Państwa danych osobowych jest FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz sp.k. adres: Wrocław 54-615, ul. Rakietowa 38. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora znajdziecie Państwo w naszej

      Polityce Prywatności