Części zamienne i materiały eksploatacyjne

Oferujemy szeroką gamę części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, a także zamienników, które mogą być potrzebne, by utrzymać urządzenie w pełnej sprawności przez wiele lat.
FIAB posiada wszystkie stosowane części zamienne na stanie, by zapewnić szybką dostawę i zminimalizować jednocześnie czas przestoju maszyny. Dla części wycofanych z produkcji zawsze znajdujemy rozwiązanie zamienne.

DLACZEGO ZAMAWIAĆ ORYGINALNE CZĘŚCI? 1. Ciągłe udoskonalanie oryginalnych zamienników i materiałów eksploatacyjnych FIAB. 2. Wszystkie części zamienne i części eksploatacyjne z jednego źródła. 3. Wygodny sposób zamawiania przez e-mail lub telefon. 4. Kompetentne doradztwo w dziedzinie części zamiennych.

Części zamienne

Części mechaniczne

Zamawiając części u nas zawsze dostajesz najbardziej aktualne i w 100% pasujące części do Twojej maszyny. Ponadto masz gwarancję, że materiał oraz jakość wykonania są na najwyższym poziomie.

Elektryka i pneumatyka

Kupując części w FIAB otrzymujesz dodatkowo mailowe i/lub telefoniczne wsparcie techniczne przy ich montażu. Jeżeli zachodzi konieczność przyjedziemy i zamontujemy części bezpośrednio na Twojej maszynie w każdym miejscu na świecie. Większość części posiadamy na stanie i możemy je wysłać do Ciebie w ciągu jednego dnia.

ELEKTRODY

elektrody aluminiowe i mosiężne

Elektrody aluminiowe i mosiężne.

Oferujemy elektrody aluminiowe i mosiężne o dowolnych kształtach. Elektrody mogą być dowolnie grawerowane lub ryflowane.

Soft elektrody

Elektrody z miękką powierzchnią pokrytą pianką i teflonem. Zgrzewanie przy pomocy tych elektrod pozwala na zniwelowanie śladów krawędzi elektrody na zgrzewanym materiale. Szczególnie używane w branży reklamowej np. w produkcji bannerów.

elektrody lamelowe

Elektrody z ruchomą powierzchnią zgrzewania. Zgrzewanie przy pomocy tych elektrod pozwala na zgrzewanie w jednym cyklu powierzchni o różnych wysokościach, np. przy wygrzewaniu pasów do plandek aut ciężarowych.

elektrody specjalne

Wykonamy dla Państwa dowolne specjalne elektrody, np. takie jak:

  • elektrody dla branży medycznej do zgrzewania i wycinania woreczków,
  • elektrody łamane,
  • elektrody tunelowe,
  • elektrody do zgrzewania rur i wgrzewania kominów,
  • elektrody do zgrzewania i zakańczania kedru.

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz Sp. k.
Wrocław 54-615
ul. Rakietowa 38
POLSKA

NIP 8942999829
KRS 0000357875
REGON 021278590
BDO 000072061

    Administratorem Państwa danych osobowych jest FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz sp.k. adres: Wrocław 54-615, ul. Rakietowa 38. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora znajdziecie Państwo w naszej

    Polityce Prywatności