Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

FIAB serwisuje wszystkie typy maszyn HF na całym świecie, by utrzymać je w jak najlepszej kondycji pod względem wydajności, bezpieczeństwa oraz żywotności. Oferujemy nasze usługi 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Wszystkie maszyny HF zawierają elementy i części, które zużywają się z biegiem czasu, dlatego właściwa obsługa i regularna coroczna konserwacja jest taka ważna.

Pozwala to uniknąć niepotrzebnych przestojów, oszczędzić czas oraz nakłady finansowe. Usługi serwisowe FIAB są realizowane przez doświadczonych techników, aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, pełną satysfakcję oraz efektywną pracę urządzenia.

Wszystkie maszyny HF zawierają elementy i części, które zużywają się z biegiem czasu, dlatego właściwe utrzymanie i regularna coroczna konserwacja jest taka ważna. Pozwala to uniknąć niepotrzebnych przestojów, oszczędzając czas i pieniądze.

Oferujemy szeroką gamę części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, a także zamienników, które mogą być potrzebne, aby utrzymać urządzenie w pełnej sprawności przez wiele lat.
Nasi serwisanci są na bieżąco szkoleni w zakresie wszystkich innowacji i ulepszeń wprowadzonych w naszych maszynach.

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz Sp. k.
Wrocław 54-615
ul. Rakietowa 38
POLSKA

NIP 8942999829
KRS 0000357875
REGON 021278590
BDO 000072061

    Administratorem Państwa danych osobowych jest FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz sp.k. adres: Wrocław 54-615, ul. Rakietowa 38. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora znajdziecie Państwo w naszej

    Polityce Prywatności