Aktualności |

Wydarzenia
 • Aż Dwie Polskie Nagrody Inteligentnego Rozwoju w spółce FIAB?

  Aż Dwie Polskie Nagrody Inteligentnego Rozwoju w spółce FIAB? 30 lipca 2018

  Rok 2018 okazał się dla nas niezwykle owocny, spółka FIAB po raz trzeci została laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2018 przyznawanej pod patronatem Prezesa Urzędu Patentowego RP. Dodatkowo, za nowatorskie podejście do zarządzania w biznesie, przekładające się na inteligentny rozwój spółki i innowacyjne produkty wprowadzane na rynek, Centrum Inteligentnego Rozwoju zdecydowało się przyznać Prezesowi Rafałowi Jabłońskiemu Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju w kategorii: Prezes wizjoner.

  FIAB został nagrodzony laurem w kategorii Innowacje w przemyśle 4.0, za wyznaczanie nowych standardów w biznesie poprzez otwarcie pierwszego i jedynego w Polsce Centrum Badawczo – Rozwojowego do optymalizacji maszyn i procesów łączenia tworzyw sztucznych.

  Pękamy z dumy i z radością wyczekujemy Gali Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju, która odbędzie się w czasie trwania Międzynarodowego Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0 Uniejów 2018 (irforum.pl), w dniach 18-20 października na terenie Miasta i Gminy Uniejów.

  Uczestnicy Forum będą też świadkami polskiej premiery rekonstrukcji wynalazku Prezydenta Mościckiego z 1932 roku, dedykowanego Marszałkowi Piłsudskiemu. Jest nim pierwsza na świecie maszyna z funkcją oczyszczania powietrza ze smogu.

  Prezes spółki FIAB – Rafał Jabłoński – został również Ambasadorem wydarzenia, weźmie czynny udział w panelu dyskusyjnym.

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz Sp. k.
Wrocław 54-615
ul. Rakietowa 38
POLSKA

NIP 8942999829
KRS 0000357875
REGON 021278590
BDO 000072061

  Administratorem Państwa danych osobowych jest FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz sp.k. adres: Wrocław 54-615, ul. Rakietowa 38. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora znajdziecie Państwo w naszej

  Polityce Prywatności