Aktualności |

Targi
 • Career Expo we Wrocławiu

  Career Expo we Wrocławiu 7 kwietnia 2017

  Znów odwiedziliśmy Halę Stulecia we Wrocławiu na targach pracy, tym razem były to Career Expo, edycja wiosenna.

  Targi pracy Career EXPO odbywają się dwa razy do roku – wiosną i jesienią – w siedmiu największych miastach kraju. Każdorazowo w Career EXPO bierze udział od kilkudziesięciu do ponad stu firm, głównie z sektorów: inżynierii, IT, finansów, sprzedaży, BPO/SSC, FMCG, marketingu, logistyki, maszynerii, konsultingu i obsługi klienta.

  Targi skierowane są przede wszystkim do absolwentów i specjalistów, choć znajdzie się na nich również oferta skierowana do tych mniej doświadczonych – studentów. 

  Jedną z największych korzyści uczestnictwa w targach była możliwość błyskawicznego zrekrutowania się na wybrane stanowisko, dzięki systemowi Szybkich Rekrutacji, dostępnemu po zarejestrowaniu się na stronie organizatora. Podczas targów można było również wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach rozwijających kompetencje zawodowe i osobiste. Ponadto do dyspozycji odwiedzających przez cały dzień pozostali eksperci i doradcy z zakresu zarządzania karierą, profesjonalnego wizerunku w social media i tworzenia dokumentów aplikacyjnych. Na ogólnodostępnej scenie targów Career EXPO odbywały się również inspirujące prelekcje i panele dyskusyjne z uznanymi autorytetami z zakresu rekrutacji, z prezesami firm, liderami branż, a także znanymi postaciami ze świata mediów i kultury.

  5 kwietnia 2017 roku na naszym stoisku, przedstawiciele FIAB – Marcin Lerner, Rafał Czorny, Paulina Grabarczyk i Magdalena Olma chętnie odpowiadali na wasze pytania odnośnie oferowanych stanowisk pracy.

  www.careerexpo.pl

   

   

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz Sp. k.
Wrocław 54-615
ul. Rakietowa 38
POLSKA

NIP 8942999829
KRS 0000357875
REGON 021278590
BDO 000072061

  Administratorem Państwa danych osobowych jest FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz sp.k. adres: Wrocław 54-615, ul. Rakietowa 38. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora znajdziecie Państwo w naszej

  Polityce Prywatności