Aktualności |

Targi
 • Dzień Gospodarczy Województwa Dolnośląskiego – Expo 2017 Astana, Kazachstan

  Dzień Gospodarczy Województwa Dolnośląskiego – Expo 2017 Astana, Kazachstan 5 września 2017

  Spółka FIAB już na Astana EXPO 2017 w Kazachstanie. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z prezentacji wygłoszonej przez Marcina Lerner - dyrektora handlowego spółki FIAB na pierwszym spotkaniu reprezentacji Dolnego Śląska. Pan Lerner przybliżył gościom firmę FIAB, mówił o naszych maszynach (zgrzewarkach wysokiej częstotliwości) i możliwościach ich zastosowania. W spotkaniu uczestniczył między innymi Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego i wielu przedstawicieli biznesu kazachstańskiego.

  Poniżej fotogaleria, w której znajdują się również zdjęcia konstrukcji na terenie EXPO 2017, zgrzanych przy pomocy maszyn wysokiej częstotliwości FIAB przez firmę APS Investment, która to była odpowiedzialna za design i wykonanie m.in. amfiteatru, czy strefy KIDS na EXPO 2017.  Forum główne odbywać się będzie z udziałem najważniejszych przedstawicieli władz państwowych w dniu 6 września 2017 r., na terenie polskiego pawilonu, na EXPO 2017 w Astanie. Wydarzenie to stanowi kluczowy element obecności Polski w Międzynarodowej Wystawie Astana EXPO 2017. Uczestniczyć w nim będą nasi prelegenci: Marcin Lerner – dyrektor handlowy oraz Yevgeniy Shulgin – przedstawiciel handlowy na rejon rosyjskojęzyczny.

  Do udziału w Forum zaproszeni zostali przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu oraz innych organizacji. W ramach Forum zorganizowane są panele dyskusyjne oraz sesje spotkań B2B dla firm polskich i kazachstańskich.

  Co dla portalu Onet mówi o wydarzeniu Marszałek Dolnego Śląska?

  Celem naszej obecności na EXPO 2017 w Astanie jest pogłębienie dwustronnej współpracy, w szczególności w takich obszarach, jak czyste technologie węglowe, nowoczesne technologie wydobywcze, technologie związane z biomasą i wytwarzaniem energii, innowacyjne maszyny i urządzenia górnicze, digitalizacja rynku energii, czy też rewitalizacja terenów poprzemysłowych, tym bardziej że posiadamy duże doświadczenie w tych dziedzinach – mówił marszałek Cezary Przybylski.

  Zachęcamy do przeczytania całego artykułu pod tym linkiem.

   

  RADIO WROCŁAW: KLIKNIJ I POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI MARCINA LERNER – DYREKTORA HANDLOWEGO FIRMY FIAB

  Dolnośląscy przedsiębiorcy zabiegają o zagraniczne kontrakty podczas EXPO. Przykładem jest firma Fiab z Pietrzykowic, producent specjalistycznych zgrzewarek. Marcin Lerner tłumaczy, że jeszcze trzy lata temu rynek wschodni stanowił dla jego firmy poniżej 5% obrotu firmy, teraz to już 20%. A podbój Kazachstanu rozpoczęli od… współtworzenia budynków na trwające właśnie EXPO.

   

  W stolicy Kazachstanu Dolny Śląsk będzie się promował do 9 września.

  Powrót

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz Sp. k.
Wrocław 54-615
ul. Rakietowa 38
POLSKA

NIP 8942999829
KRS 0000357875
REGON 021278590
BDO 000072061

  Administratorem Państwa danych osobowych jest FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz sp.k. adres: Wrocław 54-615, ul. Rakietowa 38. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora znajdziecie Państwo w naszej

  Polityce Prywatności