Aktualności |

Informacje prasowe
 • Dziennik Al-Itihad pisze o FIAB i Al-Baddad

  Dziennik Al-Itihad pisze o FIAB i Al-Baddad 30 stycznia 2017

  FIAB & Al-Baddad Technology - moce produkcyjną wzrosną do 4,5 mln m2 rocznie

   

  www.albaddadintl.com

   

   

  Firma Al-Baddad Capital, zajmująca się rozwiązaniami zewnętrznymi dla budynków tymczasowych i jednostek ratownictwa, podpisała z FIAB umowę na dostawę nowych maszyn na rzecz firmy Al-Baddad Technology. Wszystko to w ramach ogólnego etapu rozwoju, jaki przeżywają fabryki Al-Baddad Technology od połowy 2016 roku, aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami, mając również na celu dostarczenie produktów światowej jakości.

  Dr Fatin Al-Baddad – Prezes Zarządu grupy  Al-Baddad, wraz z  Marcinem Lerner, Dyrektorem Handlowym  FIAB, podpisali kontrakt w kompleksie krajowego przemysłu w Jebel Ali na dostawę grupy nowoczesnych zgrzewarek wysokiej częstotliwości,

  Mr Fatin Al-Baddad zapewnił, że Al-Baddad Capital jest zaangażowana w rozwój, a także zapewnienie wysokiej jakości produktów, jako towary konkurencyjne, podkreślił on również duże zainteresowanie Al-Baddad Capital, w rozwoju produkcji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i wdrażaniem wszystkich globalnych możliwości, na liniach produkcyjnych zakładów.

  Nowe urządzenia FIAB osiągają wysoką wydajność i pozwolą  Al-Baddad Technology zwiększyć moce produkcyjneą nawet do do 400% w odniesieniu do  do obecnej produkcji rocznej, co jest równe czterem i pół miliona metrów kwadratowych rocznie.

   

   

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz Sp. k.
Wrocław 54-615
ul. Rakietowa 38
POLSKA

NIP 8942999829
KRS 0000357875
REGON 021278590
BDO 000072061

  Administratorem Państwa danych osobowych jest FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz sp.k. adres: Wrocław 54-615, ul. Rakietowa 38. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora znajdziecie Państwo w naszej

  Polityce Prywatności