Aktualności |

Informacje prasowe
 • FIAB w konsorcjum SMART POWER GRIDS

  FIAB w konsorcjum SMART POWER GRIDS 30 sierpnia 2017

  Z radością chcielibyśmy pochwalić się Wam naszym uczestnictwem w gronie podmiotów tworzących Konsorcjum Smart Power Grids – Polska. W dniu 17 sierpnia 2017 r. firma FIAB podpisała Akt Przystąpienia do Konsorcjum.

   

  Konsorcjum Smart Power Grids Polska stawia sobie za cel rozwój innowacyjnych technologii dotyczących inteligentnych sieci elektroenergetycznych. Funkcję lidera Konsorcjum pełni Politechnika Wrocławska.

  Zadaniem Partnerów Konsorcjum jest intensyfikacja i wysoki poziom prowadzenia badań w tym obszarze, koniecznych dla unowocześnienia i rozbudowy krajowego sektora energetycznego w oparciu o polską myśl naukową, techniczną i informatyczną tak, aby mógł on czynić zadość wymaganiom współczesnych standardów ekologicznych, zaspokoić rosnący popyt na energię, zwiększyć bezpieczeństwo energetyczne i zapewnić przez to w sposób pośredni jak i bezpośredni dalszy rozwój ekonomiczny kraju oraz włączenie się kraju w światowy rozwój nowoczesnych technologii.

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz Sp. k.
Wrocław 54-615
ul. Rakietowa 38
POLSKA

NIP 8942999829
KRS 0000357875
REGON 021278590
BDO 000072061

  Administratorem Państwa danych osobowych jest FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz sp.k. adres: Wrocław 54-615, ul. Rakietowa 38. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora znajdziecie Państwo w naszej

  Polityce Prywatności