Aktualności |

Wydarzenia
 • FIAB loading East, polsko-gruzińskie forum gospodarcze

  FIAB loading East, polsko-gruzińskie forum gospodarcze 24 stycznia 2018

  Polsko-gruzińskie forum biznesowe było kolejnym wydarzeniem gospodarczym, które ma pomóc dolnośląskim firmom w wejściu na tamtejszy rynek ze swoimi towarami i usługami. W spotkaniu uczestniczyło 25 przedsiębiorców, którzy o swoich planach biznesowych mieli okazję porozmawiać bezpośrednio z ambasadorem Gruzji w Polsce - Ilia Darchiashvilim. Wśród przedstawicieli dolnośląskich przedsiębiorstw był również FIAB.

   

  „Sytuacja w Gruzji jest mocno rozwojowa, dynamiczna. Taki czas rozwoju zawsze wspiera biznes. Jak podkreślił pan ambasador, Gruzja nas potrzebuje- naszej technologii, towarów, doświadczenia i kapitału, a gruziński rząd chce wspierać współpracę pomiędzy prywatnymi firmami. Z pewnością to dla nas atrakcyjny rynek, już podjęliśmy próby znalezienia odbiorców i jestem przekonany, że współpraca się rozwinie – mówi Marcin Lerner ze spółki FIAB z Kątów Wrocławskich. FIAB, który jest producentem dużych maszyn przemysłowych wykorzystywanych transporcie, przemyśle obronnym, czy przy budowie obiektów (stadiony, lotniska), z powodzeniem sprzedaje swoje towary aż w 70 krajach świata. Gruzja ma być kolejnym.” – cytowany artykuł: forum polska – gruzjaDla Telewizji Echo24 wypowiedział się Dyrektor Handlowy spółki FIAB – Marcin Lerner. Zobaczcie reportaż poniżej:

Powrót

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz Sp. k.
Wrocław 54-615
ul. Rakietowa 38
POLSKA

NIP 8942999829
KRS 0000357875
REGON 021278590
BDO 000072061

  Administratorem Państwa danych osobowych jest FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz sp.k. adres: Wrocław 54-615, ul. Rakietowa 38. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora znajdziecie Państwo w naszej

  Polityce Prywatności