Aktualności |

Informacje prasowe
 • FIAB Open Days 2016

  FIAB Open Days 2016 20 września 2016

  24-26 sierpnia tego roku wiele się działo! Miały wtedy miejsce Dni Otwarte FIAB. Był to czas, kiedy mieliśmy okazję gościć klientów z wielu zakątków świata.

  Pierwszy dzień obfitował w wiadomości techniczne i teoretyczne – odbywały się wówczas wykłady. Podczas prezentacji, nasi prelegenci Luma Polska i Erez Europe przybliżyli zakres swoich działalności. My mówiliśmy o zgrzewaniu wysoką częstotliwością, omówiliśmy też przykładowe modele maszyn FIAB i poruszyliśmy temat materiałów wykorzystywanych w zgrzewaniu. Politechnika Wrocławska wypowiedziała się na temat pola elektromagnetycznego w otoczeniu zgrzewarek wysokiej częstotliwości, rozwiewając tym samym wszelkie wątpliwości uczestników wykładów.  Na dzień drugi składała się wizyta referencyjna u klienta FIAB i warsztaty techniczne na hali produkcyjnej. Była to świetna okazja, aby zobaczyć na żywo możliwości maszyn FIAB. Zwieńczeniem tego dnia był bankiet.

  Ostatni dzień dostarczył nam wiele ekstremalnych wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Nasi goście mieli okazje zakosztować szybkiej jazdy na torze wyścigowym i poczuć skok adrenaliny podczas pokazów driftingu.

  Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, wspólne dyskusje i zainteresowanie naszymi produktami.

  Powrót

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Sp. k.
Pietrzykowice, ul. Fabryczna 20D
55-080 Kąty Wrocławskie
POLAND

NIP 8942999829
KRS 0000357875
REGON 021278590
BDO 000072061

  Administratorem Państwa danych osobowych jest FIAB Sp. z o.o. sp.k. adres: Pietrzykowice, Fabryczna 20 D, 55-080 Kąty Wrocławskie. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności [https://bit.ly/37zJkGf]