• KARIERA W FIRMIE FIAB

    KARIERA W FIRMIE FIAB

Kariera

Montażysta

13 stycznia 2020

Opis stanowiska:

  • montaż maszyn przemysłowych – zgrzewarek wysokiej częstotliwości, ploterów tnących, podajników materiałów
  • przygotowywanie elementów składowych, podzespołów do budowy maszyn
  • pomoc przy uruchamianiu i przeprowadzaniu testów produktów finalnych
  • pomoc przy pakowaniu i przygotowywaniu maszyn do transportu

Wymagania:

  • wykształcenia min. zawodowego o specjalności elektrycznej, mechanicznej lub pokrewnej
  • umiejętności czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
  • zdolności manualnych umożliwiających montaż podzespołów maszyn
  • praktycznych umiejętności posługiwania się elektronarzędziami
  • dyspozycyjności, zaangażowania
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • zatrudnienie w firmie o międzynarodowej renomie
  • miłą atmosferę w pracy
  • udział w ciekawych projektach i zadaniach
  • dofinansowanie do karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Zgłoszenia proszę kierować na maila: rekrutacja@fiabmachines.com
  • Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dołącz CV
Plik został dodany:

* Pola wymagane

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Sp. k.
Pietrzykowice, ul. Fabryczna 20D
55-080 Kąty Wrocławskie
POLAND

NIP 8942999829
KRS 0000357875
REGON 021278590
BDO 000072061

Administratorem Państwa danych osobowych jest FIAB Sp. z o.o. sp.k. adres: Pietrzykowice, Fabryczna 20 D, 55-080 Kąty Wrocławskie. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności [https://bit.ly/37zJkGf]