Aktualności |

Informacje prasowe
 • Maszyny FIAB w telewizji ARD – Bayerischer Rundfunk

  Maszyny FIAB w telewizji ARD – Bayerischer Rundfunk 5 lipca 2017

  Niemiecka telewizja ARD - Bayerischer Rundfunk przy merytorycznym wsparciu stowarzyszenia ITRS, którego jesteśmy członkiem, nakręciła film o specyfice pracy w branży obróbki PVC. W materiale z programu Ich Mach's możecie zobaczyć jak na co dzień wygląda praca na zgrzewarkach FIAB.

   LINK DO FILMU: Ich mach’s! „Technischer Konfektionär/-in”

   

  Tekstylia techniczne można znaleźć wszędzie wokół nas. Począwszy od bieżni w centrum fitness, poprzez namioty imprezowe i plandeki na ciężarówki do drukowanych banerów reklamowych. Tkaniny techniczne cieszą się coraz większą popularnością i są wykorzystywane w coraz szerszym zakresie.

  Tkaniny powlekane wykorzystywane są obecnie we wszystkich możliwych obszarach – szkutnictwie, ochronie środowiska, reklamie, zadaszeniach ochrony przed słońcem, do samochodów ciężarowych, w ochronie przeciwpożarowej. Pracownicy firm zajmujących się produkcją z takich materiałów ciągle w bardzo szerokim zakresie przykładają swoją rękę do wytwarzanego produktu. Są nadal niezastąpieni przy wykonaniu pomiarów, cięciu, ręcznym zgrzewaniu. Dla ułatwienia oraz w celu zwiększenia dokładności i wydajności pracy wykorzystywane są m.in. zgrzewarki jezdne wysokich częstotliwości.

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz Sp. k.
Wrocław 54-615
ul. Rakietowa 38
POLSKA

NIP 8942999829
KRS 0000357875
REGON 021278590
BDO 000072061

  Administratorem Państwa danych osobowych jest FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz sp.k. adres: Wrocław 54-615, ul. Rakietowa 38. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora znajdziecie Państwo w naszej

  Polityce Prywatności