• Dostawcy, z którymi współpracujemy

  Dostawcy, z którymi współpracujemy

O nas | Dostawcy

 • Richardson Electronics - jest globalnym dostawcą rozwiązań dla inżynierii i wiodącym dystrybutorem komponentów elektronicznych na rynku urządzeń elektronowych.

  www.rell.com

 • Jako światowy lider innowacji w dziedzinie wentylatorów i silników oferujący ponad 14.500 różnych produktów, ebm-papst prezentuje idealne rozwiązania dla praktycznie wszystkich działań technologii powietrznej oraz inżynierii napędów.

  www.ebmpapst.com

 • Festo jest wiodącym światowym dostawcą technologii automatyzacji oraz liderem w szkoleniach przemysłowych oraz programach edukacyjnych. Nasz cel: maksymalizacja wydajności i konkurencyjność dla naszych klientów.

  www.festo.com

 • Grupa Lapp produkuje przewody do różnorodnych zastosowań i branż. Produkujemy standardowe kable ÖLFLEX ® YY, Sy & CY, jak również bardziej specjalistyczne kable do servo napędów i przewodów danych BUS. Lapp oferuje rozwiązania dla większości zastosowań.

  www.lapppoland.lappgroup.com

 • OEM jest szwedzką firmą, która współpracuje z wiodącymi producentami z całego świata i oferuje jedną z najszerszych gam produktów dostępnych na rynku. OEM koncentruje się na dostarczaniu części maszyn takich jak: panele sterujące, zasilacze, przekaźniki, regulatory temperatury oraz napędy mechaniczne.

  www.oemautomatic.se

 • Producent sprzętu do sterowania, systemów automatyki przemysłowej, komponentów elektronicznych, elektroniki samochodowej, automatów biletowych i sprzętu medycznego.

  www.omron.com

 • Phoenix Contact jest wiodącym producentem połączeń elektrycznych i automatyki przemysłowej: systemy okablowań, systemy zasilania i sygnału, przetworniki sygnałów, modułowe systemy terminali.

  www.phoenixcontact.com

 • Bosch Rexroth - specjaliści w dziedzinie technologii napędu i sterowania. Pod marką Rexroth firma opracowuje, produkuje i sprzedaje komponenty i systemy w zakresie następujących technologii: napędy elektryczne i napędy sterowania, hydraulika przemysłowa i mobilna, technologia linii montażowych i pneumatyka.

  www.boschrexroth.com

 • Sapa Aluminium jest wiodącym producentem profili aluminiowych. Oferujemy usługi obróbki mechanicznej i powierzchniowej: anodowania i powlekania profili aluminiowych.

  www.sapagroup.com

 • Projektowanie i produkcja systemów automatyki napędu głównie dla branż: motoryzacyjnej, napojów, transportu i logistyki. Gama produktów składa się z przekładni przemysłowych, motoreduktorów, inwertorów częstotliwości oraz serwo napędów (serwo technologii).

  www.sew-eurodrive.com

 • Sektor przemysłowy Siemens jest wiodącym na świecie dostawcą dla technologii produkcji, transportu, oświetlenia oraz technologii budowlanych. SIEMENS dostarcza zintegrowane rozwiązania sprzętowe, oprogramowania oraz zapewnia kompleksowe rozwiązania dla konkretnej branży.

  www.siemens.com

 • SMC jest światowym liderem w sprzedaży produktów pneumatycznych do automatyzacji i mechanizacji przemysłowej.

  www.smc.eu

 • Thales jest światowym liderem w dziedzinie systemów informacji zarządzania kryzysowego dla obrony oraz bezpieczeństwa, a także lotnictwa i transportu.

  www.thalesgroup.com

 • Vishay jest producentem elementów elektronicznych o szerokim zastosowaniu. Dziś firma jest jednym z największych na świecie producentów półprzewodników i pasywnych części elektronicznych.

  www.vishay.com

 • FIAB Sp. z o.o. podpisała umowę z Wydziałem Elektroniki Politechniki Wrocławskiej. Umowa ta umożliwia wspólne działanie na polu badań prądów wysokiej częstotliwości i ich wpływ na środowisko naturalne.

  www.pwr.edu.pl

 • Grupa Würth jest światowym liderem rynku w sprzedaży elementów montażowych i mocujących. Gama produktów dla rzemiosła i przemysłu obejmuje ponad 100.000 produktów: narzędzia, produkty chemiczne, techniczne i sprzęt ochrony osobistej, jak również materiały do instalacji elektrycznej oraz części elektroniczne.

  www.wuerth.com

 • Beckhoff wdraża otwarte systemy automatyki na podstawie technologii sterowania opartej na komputerach PC. Asortyment produktów obejmuje następujące główne dziedziny: przemysłowe komputery PC, komponenty urządzeń I/O (wejścia-wyjścia), komponenty magistrali typu fieldbus, podzespoły techniki napędowej i oprogramowanie do automatyzacji.

  www.beckhoff.com

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz Sp. k.
Wrocław 54-615
ul. Rakietowa 38
POLSKA

NIP 8942999829
KRS 0000357875
REGON 021278590
BDO 000072061

  Administratorem Państwa danych osobowych jest FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz sp.k. adres: Wrocław 54-615, ul. Rakietowa 38. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora znajdziecie Państwo w naszej

  Polityce Prywatności