Aktualności |

Informacje prasowe
 • Puls Biznesu o spółce FIAB

  Puls Biznesu o spółce FIAB 17 lipca 2017

  W dzisiejszym wydaniu sekcji Rzecz o Innowacjach w Pulsie Biznesu ukazał się artykuł o FIAB, w którym Prezes spółki - Rafał Jabłoński oraz Magdalena Olma, odpowiedzialna za kreowanie i promocję wizerunku mówią o postępach w budowie Centrum Badawczo-Rozwojowego we Wrocławiu na ulicy Rakietowej oraz o planach rozwojowych firmy. 

  Zobaczyć można go również w wersji elektronicznej w serwisie internetowym sekcji Rzecz o Innowacjach.

  PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ W PULSIE BIZNESU

   

  „Nasz obiekt będzie wyposażony w najnowocześniejszą aparaturę pomiarową w regionie i być może w Polsce. Przedsiębiorstwo kooperuje z Politechniką Wrocławską, która jest partnerem w realizacji dofinansowanych projektów oraz z Parkiem Technologicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego. Jako producent nie tyle chcemy, co musimy dostarczać produkty bezpieczne dla operatorów, środowiska oraz mienia, dlatego nasze maszyny i urządzenia spełniają wymagania trzech dyrektyw: maszynowej, kompatybilności elektromagnetycznej oraz niskonapięciowej.”

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz Sp. k.
Wrocław 54-615
ul. Rakietowa 38
POLSKA

NIP 8942999829
KRS 0000357875
REGON 021278590
BDO 000072061

  Administratorem Państwa danych osobowych jest FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz sp.k. adres: Wrocław 54-615, ul. Rakietowa 38. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora znajdziecie Państwo w naszej

  Polityce Prywatności