Aktualności |

Informacje prasowe
 • Puls Biznesu pisze o Centrum Badawczo-Rozwojowym FIAB

  Puls Biznesu pisze o Centrum Badawczo-Rozwojowym FIAB 28 listopada 2017

  We wczorajszym, poniedziałkowym wydaniu Pulsu Biznesu ukazał się artykuł o nowo-otwartym Centrum Badawczo-Rozwojowym FIAB. Zachęcamy do lektury!

  Publikacja w sekcji „Rzecz o Innowacjach” wskazuje, że spółka FIAB kolejny raz potwierdziła swoje przywiązanie do innowacji oraz pozycję rynkowego lidera.

   

  Mamy jasno określony kierunek działań – tylko i wyłącznie innowacje, chcemy być wyznacznikiem nowych standardów w branży. Oczywiście wszystkie te cele nie byłyby możliwe bez kreatywności naszych pracowników – to ich pomysły stanowią motor napędowy naszej spółki – i to im należy się szczególne uznanie. Dzięki temu nasze produkty trafiają na 6 kontynentów, pozostała nam tylko Antarktyda, myślę natomiast, że jest to tylko kwestia czasu”– Rafał Jabłoński, Prezes Zarządu FIAB Sp. z o.o. sp.k.

  Przeczytaj artykuł w pełnej wersji pod TYM LINKIEM.

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz Sp. k.
Wrocław 54-615
ul. Rakietowa 38
POLSKA

NIP 8942999829
KRS 0000357875
REGON 021278590
BDO 000072061

  Administratorem Państwa danych osobowych jest FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz sp.k. adres: Wrocław 54-615, ul. Rakietowa 38. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora znajdziecie Państwo w naszej

  Polityce Prywatności