Aktualności |

Wydarzenia
 • Uroczyste Otwarcie Centrum Badawczo-Rozwojowego FIAB

  Uroczyste Otwarcie Centrum Badawczo-Rozwojowego FIAB 17 listopada 2017

  Centrum Badawczo-Rozwojowe FIAB już oficjalnie otwarte! Uroczystość miała miejsce dnia 16.11.2017 roku.

   

   

  „Jesteśmy wyjątkowi przede wszystkim dlatego, że w Polsce nie ma drugiego obiektu Centrum Badawczo Rozwojowego do optymalizacji maszyn i procesów łączenia tworzyw sztucznych.

  Działalność CBR koncentruje się w 4 obszarach:
  1. Opracowywanie energooszczędnych urządzeń zasilających.
  2. Badanie i modyfikacja maszyn ze względu na emisję pól elektromagnetycznych.
  3. Rozwój i testowanie maszyn prototypowych.
  4. Modyfikacja i opracowywanie nowych komponentów automatyki przemysłowej.” – mówi o CBR FIAB Rafał Jabłoński, Prezes Zarządu FIAB Sp. z o.o. sp.k.  Otwarcie zaczęło się od przecięcia wstęgi, za nożyce złapali: Magdalena Piasecka – Wiceprezydent Wrocławia, Karol Przywara – Dyrektor Wydziału Współpracy z Zagranicą w Urzędzie Marszałkowskim, Rafał Jabłoński – Prezes Zarządu spółki FIAB.

  Następnie zaproszeni goście, oraz pracownicy CBR FIAB udali się na teren Hali B+R Maszyn Prototypowych i Laboratorium pól elektromagnetycznych i kompatybilności elektromagnetycznej (laboratorium PEM/EMC), gdzie odbyła się prezentacja m.in. sprzętu pomiarowego i laboratoryjnego.

  Zwieńczeniem tego wyjątkowego w historii FIAB dnia był bankiet, na którym goście honorowi otrzymali pamiątkowe upominki.

  Powrót

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz Sp. k.
Wrocław 54-615
ul. Rakietowa 38
POLSKA

NIP 8942999829
KRS 0000357875
REGON 021278590
BDO 000072061

  Administratorem Państwa danych osobowych jest FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz sp.k. adres: Wrocław 54-615, ul. Rakietowa 38. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora znajdziecie Państwo w naszej

  Polityce Prywatności