Aktualności |

Wydarzenia
  • XI Krajowe Warsztaty Kompatybilności Elektromagnetycznej

    XI Krajowe Warsztaty Kompatybilności Elektromagnetycznej 9 czerwca 2017

    W dniach 5 – 7 czerwca 2017 odbyły się XI Krajowe Warsztaty Kompatybilności Elektromagnetycznej. Wydarzenie to miało miejsce na terenie Politechniki Wrocławskiej w Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej.

    Jako uczestnicy mieliśmy możliwość udziału w forum poruszającym problematykę badania i zapewniania kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) urządzeń, systemów i instalacji. Tak duże wydarzenie zebrało najlepszych specjalistów w tej dziedzinie, których mieliśmy okazję osobiście poznać. Oprócz tego, wsparciem służyli dostawcy renomowanych urządzeń, w które zaopatrywane są laboratoria EMC. Prelegenci omówili zmiany w przepisach, a także odpowiedzieli na wiele nurtujących pytań. Z wielkim entuzjazmem została przyjęta prezentacja bardzo dużej komory bezodbiciowej typu SAC (widocznej na zdjęciach), będącej własnością Politechniki Wrocławskiej. Ilość zebranych informacji zachęca do uczestnictwa w kolejnych edycjach.

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz Sp. k.
Wrocław 54-615
ul. Rakietowa 38
POLSKA

NIP 8942999829
KRS 0000357875
REGON 021278590
BDO 000072061

    Administratorem Państwa danych osobowych jest FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz sp.k. adres: Wrocław 54-615, ul. Rakietowa 38. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności