• KARIERA W FIRMIE FIAB

    KARIERA W FIRMIE FIAB

Kariera

Projektant Elektryk

12 lipca 2017

Opis stanowiska:

  • projektowanie obwodów elektrycznych maszyn i układów bezpieczeństwa zgodnych Dyrektywą Maszynową 2006/42/WE i Dyrektywą Niskonapięciową 2014/35/UE
  • obliczanie i dobór komponentów elektrycznych, pneumatycznych oraz napędów
  • wykonywanie dokumentacji technicznej
  • współpraca automatykiem oraz z Działem Produkcji przy budowie, uruchomieniu i testach maszyny
  • kontakt z dostawcami w zakresie doboru komponentów do budowy maszyn

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • wykształcenie średnie (wymagane doświadczenie) lub wyższe techniczne, preferowany kierunek: elektrotechnika, mechatronika, automatyka i robotyka
  • mile widziana znajomość programu EPLAN Electric P8
  • znajomość rysunku technicznego elektrycznego oraz umiejętność tworzenia schematów pneumatycznych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • uprawnienia elektryczne SEP E1, dużym atutem będą uprawnienia D1

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • szkolenia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy oraz umiejętności
  • umowę o pracę
  • dofinansowanie do karty multisport i możliwość udziału w ubezpieczeniu grupowym

* Pola wymagane

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Sp. k.
Pietrzykowice, ul. Fabryczna 20D
55-080 Kąty Wrocławskie
POLAND