• KARIERA W FIRMIE FIAB

    KARIERA W FIRMIE FIAB

Kariera

Pakowacz / Pomocnik Magazyniera

12 czerwca 2021

Opis stanowiska:

  • kompleksowe pakowanie produktów gotowych – maszyn i torowisk, przygotowywanie do wysyłek;
  • załadunek spakowanych maszyn na podstawiony transport (ciężarówki, naczepy, kontenery);
  • przygotowywanie elementów maszyn i torowisk do pakowania – zabezpieczenie przed uszkodzeniem;
  • pomoc przy pracach magazynowych: przyjęcia towarów/wydania towarów;
  • pakowanie przesyłek kurierskich;

Wymagania:

  • uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego;
  • znajomość obsługi komputera (excel, word);
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie, przy pakowaniu wyrobów gotowych;
  • prawo jazdy kategorii „B”;
  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego;

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • zatrudnienie w firmie o międzynarodowej renomie;
  • miłą atmosferę w pracy;
  • dofinansowanie do karty Multisport, opieki medycznej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • APLIKUJ NA: rekrutacja@fiabmachines.com

    Dołącz CV
    Plik został dodany:

    * Pola wymagane

    Kontakt

    FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz Sp. k.
    Wrocław 54-615
    ul. Rakietowa 38
    POLSKA

    NIP 8942999829
    KRS 0000357875
    REGON 021278590
    BDO 000072061

      Administratorem Państwa danych osobowych jest FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz sp.k. adres: Wrocław 54-615, ul. Rakietowa 38. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności