• KARIERA W FIRMIE FIAB

    KARIERA W FIRMIE FIAB

Kariera

Sekretarka/Recepcjonistka

12 marca 2019

Opis stanowiska:

  • organizacja pracy sekretariatu
  • obsługa korespondencji i rozmów telefonicznych
  • przyjmowanie gości firmy i dbanie o wizerunek firmy
  • dbanie o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów
  • realizacja innych zadań administracyjno-biurowych

Wymagania:

  • wykształcenie – min. średnie lub w trakcie studiów
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • zaangażowanie i komunikatywność
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • miejsce pracy: Wrocław
  • zatrudnienie w firmie o międzynarodowej renomie
  • miłą atmosferę w pracy
  • dofinansowanie do karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@fiabmachines.com
  • Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
  • Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na wykorzystanie przesłanego CV w innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę FIAB, proszę o wpisanie odpowiedniej formuły w CV: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez FIAB spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji, w celu wzięcia udziału przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Dołącz CV

* Pola wymagane

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Sp. k.
Pietrzykowice, ul. Fabryczna 20D
55-080 Kąty Wrocławskie
POLAND

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie