Aktualności |

Targi
 • Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego – największa impreza militarna w tej części Europy.

  Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego – największa impreza militarna w tej części Europy. 7 września 2017

  Właśnie odwiedziliśmy targi militarne w Kielcach! Wydarzenie pod nazwą Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego (MSPO) trwa od 5 do 8 września.

  Kielecki Salon Obronny to kolejne pod względem wielkości po paryskich Eurosatorach i londyńskich DSEI, targi militarne w Europie i jedno z najważniejszych wydarzeń przemysłu obronnego w skali globalnej. O pozycji wystawy świadczą zarówno wystawcy – czołowe, światowe koncerny branży obronnej, jak i strategiczne dla tej dziedziny kontrakty podpisywane w Kielcach.

  Na otwarcie przyjechali Mateusz Morawiecki, wicepremier, minister rozwoju i finansów oraz minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.

  Nasz przedstawiciel handlowy – Wojciech Staniszewski reprezentował naszą firmę FIAB na targach, sprawdzał nowości w branży i technologii militarnej.

  Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z MSPO.

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz Sp. k.
Wrocław 54-615
ul. Rakietowa 38
POLSKA

NIP 8942999829
KRS 0000357875
REGON 021278590
BDO 000072061

  Administratorem Państwa danych osobowych jest FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz sp.k. adres: Wrocław 54-615, ul. Rakietowa 38. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora znajdziecie Państwo w naszej

  Polityce Prywatności