Aktualności |

Wydarzenia
 • EXPO 2017, Polsko-Kazachstańskie Forum Gospodarcze

  EXPO 2017, Polsko-Kazachstańskie Forum Gospodarcze 7 września 2017

  W związku z udziałem naszej firmy FIAB w Polsko-Kazachstańskiej Misji Gospodarczej, z radością dzielimy się z Wami wrażeniami z Polsko-Kazachstańskiego Forum Gospodarczego, które miało miejsce w dniu 6 września 2017r.

  Forum było punktem kulminacyjnym polskiej promocji gospodarczej na dobiegającej końca Wystawie Międzynarodowej Expo 2017 w Astanie. Przedsiębiorcy z obu krajów reprezentowali prawie 250 firm. Prestiż wydarzenia podniósł udział prezydentów Polski i Kazachstanu – Andrzeja Dudy i Nursułtana Nazarbajewa.

   

  Podczas Forum firmę FIAB reprezentował Marcin Lerner – Dyrektor Handlowy spółki.  Do wzięcia udziału w misji gospodarczej do Kazachstanu organizowanej w związku z Polsko-Kazachstańskim Forum Gospodarczym zapraszali m.in.: Ministerstwo Rozwoju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Krajowa Izba Gospodarcza. Zaproszenia skierowane były głównie do przedsiębiorców, przedstawicieli administracji centralnej i regionalnej oraz członków instytucji otoczenia biznesu.

  Tego samego dnia Para Prezydencka – Prezydent Andrzej Duda w towarzystwie Pierwszej Damy złożył kwiaty przed pomnikiem upamiętniającym polskie ofiary obozu oraz przed tablicą poświęconą wszystkim więźniarkom. W obozie ALŻIR, położonym ok. 30 km od Astany, w czasach Związku Sowieckiego przetrzymywano kobiety, których mężowie byli uznani za „wrogów ludu”. ALŻIR w języku rosyjskim oznacza skrót od Akmolińskiego Obozu dla Żon Zdrajców Ojczyzny. Akmolińsk to poprzednia nazwa Astany, która stała się stolicą Kazachstanu w 1998 r. Do ALŻIR udał się również Yevgeniy Shulgin – reprezentant spółki FIAB na rynkach rosyjskojęzycznych.

  Zachęcamy do przeczytania artykułu oraz obejrzenia fotorelacji pod tym linkiem.

  Powrót

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz Sp. k.
Wrocław 54-615
ul. Rakietowa 38
POLSKA

NIP 8942999829
KRS 0000357875
REGON 021278590
BDO 000072061

  Administratorem Państwa danych osobowych jest FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz sp.k. adres: Wrocław 54-615, ul. Rakietowa 38. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora znajdziecie Państwo w naszej

  Polityce Prywatności