Aktualności

 • Zgrzewarki nie tylko wysokiej częstotliwości

  FIAB Spółka z o.o. Bronisław Koziołkiewicz Sp. k. jest firmą technologiczną, która w naturalny sposób opiera swój rozwój o badania naukowe i tworzenie nowych produktów. Jednym z przykładów tego podejścia jest wprowadzenie do seryjnej produkcji firmy, innowacyjnych maszyn do łączenia tworzyw sztucznych zaprojektowanych w ramach projektu „Opracowanie innowacyjnych maszyn nowej generacji do łączenia tworzyw sztucznych: PVC, silikon, teflon, etylen, wykorzystujących energię elektromagnetyczną” współfinansowanego z programu operacyjnego Inteligentny Rozwój Oś priorytetowa I „Wsparcie prowadzenia prac B+R przedsiębiorstw, Działanie 1.1 „Projekty B+R przedsiębiorstw”, Poddziałanie 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa” tzw. „szybka ścieżka”.

  Czytaj więcej
 • Pięć prototypów maszyn o niedostępnych dotychczas na rynku parametrach i właściwościach

  FIAB Spółka z o.o. Bronisław Koziołkiewicz Sp. k. jest firmą technologiczną, która w celu utrzymania pozycji lidera na światowym rynku producentów zgrzewarek wysokiej częstotliwości, rocznie wdraża do produkcji 1-3 prototypowych rozwiązań, umożliwiając tym samym Spółce rozbudowę oferty produktowej, a także obecność w coraz szerszych obszarach przemysłu.

  Czytaj więcej
 • Techtextil Frankfurt 2022

  Tegoroczne targi Techtextil we Frankfurcie miały miejsce w dniach 21-24 czerwca.

  Czytaj więcej
 • FIAB SPIDER XYZ

  Maszyna, której rozmiar i możliwości robią wrażenie!

  Czytaj więcej
 • Jak było na Textile Roofs w tym roku?

  Bardzo wartościowy czas spędzony na Textile Roofs 2022!

  Czytaj więcej
 • Dołącz do nas na Textile Roofs 2022!

  Już wkrótce kolejna edycja workshopu Textile Roofs organizowanego przez academus GmbH w Berlinie - dołącz do nas!

  Czytaj więcej
 • Interplastica [RU]

  24-ая международная специализированная выставка пластмасс и каучука ИНТЕРПЛАСТИКА (г.Москва).

  Czytaj więcej
 • Zgrzewarka wysokiej częstotliwości FIAB HPS Q-Drive

  Obejrzyj film i przekonaj się jak łatwo na niej pracować

  Czytaj więcej
 • „Boiska i stadiony” – TILEA i FIAB w czasopiśmie branżowym

  Niedawno w czasopiśmie „Boiska i stadiony” ukazał się artykuł o jednym z naszych klientów - Tilea. Słowackiej firmie, która zajmuje się profesjonalną produkcją hal pneumatycznych i boisk piłkarskich.

  Czytaj więcej
 • Techtextil Russia 2021

  Już po targach Techtextil Russia. W ubiegłym tygodniu od 14 do 16 września mogliście odwiedzać nasze stoisko na terenie hali targowej w Moskwie.

  Czytaj więcej
 • Kavalan – test zgrzewalności

  Kilka tygodni temu FIAB miał okazję przetestować zgrzewalność materiału Kavalan. "Materiał dystrybuowany przez CMYUK to materiał o wyjątkowej jakości, który spełnia wymagania naszych klientów" – potwierdza FIAB!

  Czytaj więcej
 • Produkcja masek – Wrocław

  Firma FIAB przedstawia produkt roku 2020 – Półmaski, będące Środkiem Ochrony Indywidualnej podlegającym pod kategorię I zagrożeń zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016r.

  Czytaj więcej
 • Co roku nowy rekord wielkości? FIAB 2060W – największa na rynku zgrzewarka wysokiej częstotliwości

  W roku 2018 spod naszych rąk wyszła zgrzewarka wysokiej częstotliwości FIAB 1900W, była dotychczas największą zgrzewarką WCz na świecie. W roku 2019 pobiliśmy własny rekord budując model FIAB 2060W, który docenią wszyscy producenci dużych hal, namiotów oraz membranowych struktur napinanych.

  Czytaj więcej
 • Eksperymentalne badanie wpływu zjawiska fali stojącej na jakość zgrzewu materiałów termoplastycznych w metodzie zgrzewania wysoką częstotliwością

  Artykuł o takim tytule ukazał się w najstarszym czasopiśmie elektryków polskich. "Przegląd Elektrotechniczny", bo o nim mowa ukazuje się regularnie aż od 1919 roku.

  Czytaj więcej
 • Tent Expert event

  W dniach 03-05.10.2018r. nasza maszyna FIAB 960 została zaprezentowana na evencie „Tent Expert” w miejscowości Rochetoirin, we Francji. 

  Czytaj więcej
 • Za nami kolejna edycja konferencji PTZE

  W dniach 9 – 12 września w Racławicach odbyła się kolejna, XXVIII edycja sympozjum środowiskowego PTZE.

  Czytaj więcej
 • Dobre wieści!

  W dniu 31.08.2018r zakończyliśmy projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój: „Opracowanie innowacyjnych maszyn nowej generacji do łączenia tworzyw sztucznych: PVC, silikon, teflon, etylen, wykorzystujących energię elektromagnetyczną.”, w ramach którego zostało zbudowanych 5 nowych maszyn (FIAB 960GL/GT, FIAB 360 GL 40.68, FIAB GP, FIAB IMP300, Generator Tranzystorowy).

  Czytaj więcej
 • MSPO 2018

  Po raz kolejny odwiedziliśmy Targi Kielce! Od 3-6 września odbywał się tam Międzynarodowy Salon Przemysł Obronnego MSPO 2018

  Czytaj więcej
 • Odwiedź nas w Teksasie! Targi IFAI 2018

  Już wkrótce - Expo IFAI 2018. W dniach 15-18.10.2018 będziemy na targach w Dallas w USA.

  Czytaj więcej
 • Medical Fair Asia 2018 – Byliśmy na targach w Singapurze

  W dniach 29-31.08.2018 odwiedziliśmy Singapur, gdzie odbywały się targi dedykowane sprzętowi, produktom, usługom i technologiom medycznym - Medical Fair Asia 2018. Mogliście nas znaleźć na stoisku 2R21.

  Czytaj więcej
 • Pierwszy kontrakt na rynek Białorusi

  To był bardzo intensywny i owocny czas spędzony na Białorusi. Wróciliśmy z podpisanym kontraktem, zyskując w ten sposób pierwszego białoruskiego klienta firmy FIAB.

  Czytaj więcej
 • „Wrocławska innowacja już na ukończeniu” – Puls Biznesu pisze o naszym kolejnym sukcesie

  W najnowszym wydaniu Pulsu Biznesu, które ukazało się 03.08.2018 pojawił się artykuł podsumowujący osiągnięcia projektu, który jest już na ukończeniu - projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (POIR 2014-20), dotyczącego opracowania maszyn nowej generacji do łączenia tworzyw sztucznych takich jak: PVC, silikon, teflon, etylen, przy wykorzystaniu energii elektromagnetycznej.

  Czytaj więcej
 • Nowy Prezes Zarządu w spółce FIAB

  W dniu 30.07.2018r Rafał Jabłoński przestał pełnić funkcję Prezesa Zarządu spółki FIAB sp. z o.o. sp. k., nowym Prezesem został Björn Bojara.

  Czytaj więcej
 • Aż Dwie Polskie Nagrody Inteligentnego Rozwoju w spółce FIAB?

  Rok 2018 okazał się dla nas niezwykle owocny, spółka FIAB po raz trzeci została laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2018 przyznawanej pod patronatem Prezesa Urzędu Patentowego RP. Dodatkowo, za nowatorskie podejście do zarządzania w biznesie, przekładające się na inteligentny rozwój spółki i innowacyjne produkty wprowadzane na rynek, Centrum Inteligentnego Rozwoju zdecydowało się przyznać Prezesowi Rafałowi Jabłońskiemu Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju w kategorii: Prezes wizjoner.

  Czytaj więcej
 • FIAB partnerem XXVIII Sympozjum Środowiskowego PTZE

  W dniach 9-12 września 2018 roku podzielimy się naszym doświadczeniem i pomysłami podczas XXVIII Sympozjum Środowiskowego PTZE organizowanego przez Polskie Towarzystwo Zastosowań Elektromagnetyzmu.

  Czytaj więcej
 • Kolejny raz odwiedziliśmy Kazachstan, Polsko-Kazachstańskie Forum Gospodarcze

  Rząd Kazachstanu postawił na gospodarkę, rozwój i efekty jego działań już widać. Wiele Zachodnich krajów zaczęło wykorzystywać potencjał tego rynku, EXPO w znaczny sposób przyczyniło się do tego. 

  Czytaj więcej
 • Konferencja prasowa Forum Inteligentnego Rozwoju

  Zamek Uniejów, to tutaj miała miejsce konferencja prasowa Forum Inteligentnego Rozwoju, na której organizatorzy ujawnili szczegóły trzeciej już edycji tego wydarzenia.

  Czytaj więcej
 • Ciekawy show z FIAB 900 w roli głównej

  W ubiegły czwartek, niedaleko Warszawy - w Piotrkówku Małym, wraz z firmami Serge Ferrari oraz Giofex zorganizowaliśmy ciekawy event (szkolenie). Tematem przewodnim była wiodąca rola tkanin w osłonach przeciwsłonecznych – optymalizacja termiczna i maksymalizacja korzyści.

  Czytaj więcej
 • FIAB z wizytą gospodarczą w Gruzji

  Początkiem kwietnia tego roku, przedsiębiorcy Dolnego Śląska (w tym FIAB) i przedstawiciele samorządu odbyli wizytę gospodarczą w Gruzji.

  Czytaj więcej
 • Wesołych Świąt Wielkanocnych

  Na czas Świąt Wielkanocnych pracownicy spółki FIAB ślą Wam szczere życzenia - radosnych i miłych Świąt Wielkanocnych, smacznego Święconego oraz mokrego Dyngusa, wszystkiego, co najlepsze, odpoczynku i regeneracji sił.

  Czytaj więcej
 • Zostaliśmy zaproszeni na dni otwarte firmy Giofex

  W czasie, kiedy odbywały się targi w Moskwie, braliśmy udział w równie ciekawym wydarzeniu, jakim były dni otwarte firmy Giofex. W Bratysławie - bo tam odbywała się impreza - mieliśmy swój show, w którym pokazywaliśmy na żywo proces zgrzewania kedera za pomocą maszyny FIAB.

  Czytaj więcej
 • Zobaczcie jak było na targach Techtextil w Rosji!

  Już po targach Techtextil Russia. W ubiegłym tygodniu od 20-23 marca mogliście nas znaleźć na terenie hali targowej w Moskwie, niedaleko pawilonu europejskiego.

  Czytaj więcej
 • Katedra Energoelektryki Politechniki Wrocławskiej nawiązała współpracę z firmą FIAB

  Potencjał naukowo-badawczy uczelni zostanie rozszerzony w zakresie praktycznej nauki zawodu studentów, a w późniejszym czasie pozwoli naszemu przedsiębiorstwu na pozyskanie wykwalifikowanego personelu.

  16 marca 2018 spółka FIAB podpisała wraz z Wydziałem Elektrycznym Katedry Energoelektryki Politechniki Wrocławskiej umowę ramową współpracy (nr P/0180/79/2018).

  Czytaj więcej
 • FIAB znów będzie Symbolem

  Chwalimy się kolejną nominacją do tytułu Symbol 2018 w kategorii Innowacje.

  Czytaj więcej
 • FIAB will be the Symbol again

  We are praising another nomination for the title Symbol 2018 in the Innovation category.

  Czytaj więcej
 • Diamenty Forbesa – nagroda dla spółki FIAB

  W ubiegły czwartek - 8 marca we Wrocławiu wręczono Diamenty Forbesa dla firm z woj. dolnośląskiego. Spółka FIAB zajęła 18 miejsce w kategorii przychody od 5 do 50 mln PLN stając się tym samym laureatem Diamentów Forbesa 2018. W tym roku w regionie uhonorowanych zostało 156 laureatów.

  Czytaj więcej
 • Już po targach! Jak było na R+T Stuttgart?

  Właśnie skończyły się targi w Suttgardzie. R+T trwały od 27.02. – 03.03.2018. Byliśmy tam wraz z Aeronaut Automation, na stoisku 1H38 w hali 1.

  Czytaj więcej
 • FIAB został członkiem ZIG – Zachodniej Izby Gospodarczej

  Miło nam ogłosić, że Uchwałą Rady Zachodniej Izby Gospodarczej nr 1/2018 z dnia 26.02.2018 r., spółka FIAB została przyjęta w poczet Członków Izby. 

  Czytaj więcej
 • Odwiedź nas na targach R+T w Stuttgardzie

  Już niebawem - 27.02. – 03.03.2018, w Stuttgardzie odbędą się targi R+T. Będziecie mogli znaleźć nas tam na współdzielonym z firmą Aeronaut Automation stoisku 1H38 w hali 1.

  Czytaj więcej
 • Forbes przyznał Diament dla FIAB

  Tytuł „Diament Forbesa 2018" jest potwierdzeniem pozycji w gronie najlepszych firm na polskim rynku. Tego roku firmy w rankingu podzielone zostały na 16 województw, a w ramach każdego z nich, kolejno na trzy kategorie według poziomu przychodów. W 2018 w woj. dolnośląskim w rankingu Diamenty Forbesa znalazły się 156 firmy. Spółka FIAB zajęła 18 miejsce w kategorii przychody od 5 do 50 mln PLN stając się tym samym laureatem Diamentów Forbesa 2018.

  Czytaj więcej
 • Czasopismo Medycyna Pracy – artykuł Politechniki Wrocławskiej o zgrzewarkach wysokiej częstotliwości

  W ostatnim wydaniu czasopisma "Medycyna Pracy" ukazał się artykuł dotyczący zgrzewarek wysokiej częstotliwości, wpływu czynników szkodliwych na organizm człowieka.

  Czytaj więcej
 • FIAB loading East, polsko-gruzińskie forum gospodarcze

  Polsko-gruzińskie forum biznesowe było kolejnym wydarzeniem gospodarczym, które ma pomóc dolnośląskim firmom w wejściu na tamtejszy rynek ze swoimi towarami i usługami. W spotkaniu uczestniczyło 25 przedsiębiorców, którzy o swoich planach biznesowych mieli okazję porozmawiać bezpośrednio z ambasadorem Gruzji w Polsce - Ilia Darchiashvilim. Wśród przedstawicieli dolnośląskich przedsiębiorstw był również FIAB.

  Czytaj więcej
 • TARGI, WYSTAWY I KONFERENCJE W 2018 ROKU

  Zobaczcie, gdzie można nas znaleźć w 2018. Jak co roku, przygotowaliśmy listę wydarzeń, w których weźmiemy udział.

  Czytaj więcej
 • Wesołych Świąt!

  Wesołych Świąt od wszystkich pracowników spółki FIAB! Mamy nadzieję, że Wasze Święta będą pełne radości i śmiechu, a pozytywne emocje towarzyszyć będą przez cały kolejny rok.

  Czytaj więcej
 • Jesteśmy w nowym cyklu Pulsu Biznesu – „GO.pl”

  Zachęcamy do obejrzenia premierowego odcinka nowego programu "goPL" na łamach "Pulsu Biznesu" z zapowiedzią zastępcy redaktora naczelnego "Pulsu Biznesu", Pana Łukasza Koryckiego, poświęconego inwestycji związanej z otwarciem Centrum B+R FIAB. Partnerem i wydawcą materiału jest Centrum Inteligentnego Rozwoju - organizator Forum Inteligentnego Rozwoju. 

  Czytaj więcej
 • Film z otwarcia CBR FIAB – jak to wyglądało?

  Zobaczcie relację wideo z wyjątkowego w historii spółki FIAB wydarzenia - Uroczystego Otwarcia Centrum Badawczo-Rozwojowego FIAB.

  Czytaj więcej
 • „FIAB wyznacza nowe standardy” – artykuł w Monitorze Rynkowym i Monitorze Biznesu

  30 listopada w Monitorze Rynkowym oraz w Monitorze Biznesu ukazał się kolejny artykuł dotyczący Centrum Badawczo-Rozwojowego FIAB.

  Czytaj więcej
 • Volgograd Arena – stadion zbudowany z udziałem maszyn FIAB

  W Wołgogradzie, w Rosji, od 2014 roku trwają prace nad budową stadionu Volgograd Arena. Kiedy przyszła pora na wykończenie zadaszenia - z pomocą przyszły zgrzewarki wysokiej częstotliwości FIAB.

  Czytaj więcej
 • Puls Biznesu pisze o Centrum Badawczo-Rozwojowym FIAB

  We wczorajszym, poniedziałkowym wydaniu Pulsu Biznesu ukazał się artykuł o nowo-otwartym Centrum Badawczo-Rozwojowym FIAB. Zachęcamy do lektury!

  Czytaj więcej
 • Kolejna nagroda na koncie FIAB Sp. z o.o.

  Symbol Innowacji 2017 - takim tytułem możemy pochwalić się od ubiegłego piątku. Nagroda została przyznana spółce FIAB w związku z budową jednego z najnowocześniejszych na Dolnym Śląsku Centrum Badawczo-Rozwojowego FIAB.

  Czytaj więcej
 • Uroczyste Otwarcie Centrum Badawczo-Rozwojowego FIAB

  Centrum Badawczo-Rozwojowe FIAB już oficjalnie otwarte! Uroczystość miała miejsce dnia 16.11.2017 roku.

  Czytaj więcej
 • Tytuł Symbol Innowacji 2017 dla FIAB Sp. z o.o. sp.k.

  Z radością dzielimy się z Państwem informacją o kolejnym wyróżnieniu dla FIAB Sp. z o.o. sp.k. Decyzją Kapituły Programu Symbol spółka FIAB uzyskała tytuł Symbolu Innowacji 2017.

  Czytaj więcej
 • Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2017 dla FIAB Sp. z o.o. sp.k.

  Podczas Tegorocznego Forum Inteligentnego Rozwoju 2017 spółka FIAB otrzymała laur Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017.

  Czytaj więcej
 • Nowoczesne Hale piszą o FIAB

  W czwartym wydaniu tegorocznego kwartalnika Nowoczesne Hale pojawił się artykuł dotyczący zgrzewarki wysokiej częstotliwości FIAB 900 i jej zastosowania w łączeniu pokryć z materiałów PVC.

  Czytaj więcej
 • Targi IFAI 2017 w New Orleans

  Jak co roku na targach IFAI współdzieliliśmy stoisko z firmą JTE Machine Systems. IFAI 2017 odbywało się w dniach 26-29 września, wtedy własnie mogliście nas spotkać na stoisku nr 1137. W tym roku targi miały miejsce w New Orleans w USA.

  Czytaj więcej
 • Narodowy Dzień Polski na Astana EXPO 2017

  7 września odbył się Dzień Narodowy Polski na międzynarodowej wystawie EXPO Astana. Był to drugi dzień prezydenckiej wizyty Andrzeja Dudy i Agaty Kornhauser-Dudy w ramach nawiązywania bliższej współpracy gospodarczej z Republiką Kazachstanu.

  Czytaj więcej
 • EXPO 2017, Polsko-Kazachstańskie Forum Gospodarcze

  W związku z udziałem naszej firmy FIAB w Polsko-Kazachstańskiej Misji Gospodarczej, z radością dzielimy się z Wami wrażeniami z Polsko-Kazachstańskiego Forum Gospodarczego, które miało miejsce w dniu 6 września 2017r.

  Czytaj więcej
 • Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego – największa impreza militarna w tej części Europy.

  Właśnie odwiedziliśmy targi militarne w Kielcach! Wydarzenie pod nazwą Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego (MSPO) trwa od 5 do 8 września.

  Czytaj więcej
 • Seminarium naukowo-techniczne: Kierunki Zrównoważonego Rozwoju energetyki w Polsce

  W dniu 11.10.2017r. we Wrocławiu, o godzinie rozpoczęcia: 10:00, (Politechnika Wrocławska, bud. D21 sala 103, Plac Grunwaldzki 11) odbędzie się Seminarium naukowo - techniczne pt. „Kierunki Zrównoważonego Rozwoju energetyki w Polsce”, na którym obecna będzie i nasza spółka. Wraz z Biurem Konsorcjum Smart Power Grids - Polska zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium.

  Czytaj więcej
 • Dzień Gospodarczy Województwa Dolnośląskiego – Expo 2017 Astana, Kazachstan

  Spółka FIAB już na Astana EXPO 2017 w Kazachstanie. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z prezentacji wygłoszonej przez Marcina Lerner - dyrektora handlowego spółki FIAB na pierwszym spotkaniu reprezentacji Dolnego Śląska. Pan Lerner przybliżył gościom firmę FIAB, mówił o naszych maszynach (zgrzewarkach wysokiej częstotliwości) i możliwościach ich zastosowania. W spotkaniu uczestniczył między innymi Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego i wielu przedstawicieli biznesu kazachstańskiego.

  Czytaj więcej
 • Spółka FIAB laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017

  Kolejny sukces na koncie FIAB Sp. z o.o. sp.k.

  Czytaj więcej
 • FIAB w konsorcjum SMART POWER GRIDS

  Z radością chcielibyśmy pochwalić się Wam naszym uczestnictwem w gronie podmiotów tworzących Konsorcjum Smart Power Grids – Polska. W dniu 17 sierpnia 2017 r. firma FIAB podpisała Akt Przystąpienia do Konsorcjum.

  Czytaj więcej
 • Otrzymaliśmy dokument patentowy

  Z dumą chwalimy się Wam dokumentem patentowym, który niedawno otrzymaliśmy.

  Czytaj więcej
 • Puls Biznesu o spółce FIAB

  W dzisiejszym wydaniu sekcji Rzecz o Innowacjach w Pulsie Biznesu ukazał się artykuł o FIAB, w którym Prezes spółki - Rafał Jabłoński oraz Magdalena Olma, odpowiedzialna za kreowanie i promocję wizerunku mówią o postępach w budowie Centrum Badawczo-Rozwojowego we Wrocławiu na ulicy Rakietowej oraz o planach rozwojowych firmy. 

  Czytaj więcej
 • Wywiad do Polskiego Radia Jedynka – program EUREKA

  11 lipca 2017 roku, o godzinie 19:10 w programie EUREKA Polskiego Radia Jedynka został upubliczniony wywiad Prezesa Rafała Jabłońskiego na temat spółki FIAB.

  Czytaj więcej
 • FIAB w TVN24 BiS

  Zapraszamy do obejrzenia materiału o spółce FIAB, przygotowanego we współpracy z Ministerstwem Rozwoju. W filmie wywiadu udzielił Rafał Jabłoński - Prezes Zarządu FIAB Sp. z o.o. sp.k.

  Czytaj więcej
 • Maszyny FIAB w telewizji ARD – Bayerischer Rundfunk

  Niemiecka telewizja ARD - Bayerischer Rundfunk przy merytorycznym wsparciu stowarzyszenia ITRS, którego jesteśmy członkiem, nakręciła film o specyfice pracy w branży obróbki PVC. W materiale z programu Ich Mach's możecie zobaczyć jak na co dzień wygląda praca na zgrzewarkach FIAB.

  Czytaj więcej
 • II FORUM INTELIGENTNEGO ROZWOJU

  Z radością zapraszamy na II Forum Inteligentnego Rozwoju, które odbędzie się 23-24 października w G2A Arena Centrum Wystawienniczo - Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce, gdzie w Komitecie Honorowym Forum zasiądzie Rafał Jabłoński - Prezes Zarządu spółki FIAB.

  Czytaj więcej
 • XI Krajowe Warsztaty Kompatybilności Elektromagnetycznej

  W dniach 5 – 7 czerwca 2017 odbyły się XI Krajowe Warsztaty Kompatybilności Elektromagnetycznej. Wydarzenie to miało miejsce na terenie Politechniki Wrocławskiej w Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej.

  Czytaj więcej
 • FIAB na workshopie Textile Roofs 2017

  W dniach 15-17 maja odbywały się międzynarodowe warsztaty membranowych struktur architektonicznych w Berlinie - Textile Roofs 2017.

  Czytaj więcej
 • Techtextil 2017

  Właśnie skończyły się targi, w których regularnie bierzemy udział - Techtextil we Frankfurcie! Mogliście nas tam znaleźć na stoisku B68 na hali 3.0.

  Czytaj więcej
 • ODWIEDŹ NAS NA TECHTEXTIL

  Już wkrótce bierzemy udział w targach Techtextil 2017, we Frankfurcie nad Menem. Zapraszamy na nasze stoisko z numerem B68, na hali 3.0.

  Czytaj więcej
 • Career Expo we Wrocławiu

  Znów odwiedziliśmy Halę Stulecia we Wrocławiu na targach pracy, tym razem były to Career Expo, edycja wiosenna.

  Czytaj więcej
 • Międzynarodowe targi EMV 2017 w Stuttgarcie

  W dniach 28-30.03.2017 wzięliśmy udział w międzynarodowych targach EMV 2017 w Stuttgarcie. Wydarzenie poświęcone zostało zagadnieniom kompatybilności elektromagnetycznej (EMC).

  Czytaj więcej
 • Jak było na Dniach Kariery?

  Byliśmy uczestnikami tegorocznej edycji targów pracy - Dni Kariery®. Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia!

  Czytaj więcej
 • Pracuj we FIAB! Zapraszamy na Dni Kariery 2017

  Odwiedź nasze stoisko na Dniach Kariery! Już 8 marca na Hali Stulecia we Wrocławiu.

  Czytaj więcej
 • FIAB na Techtextil Russia

  W dniach 20-22 lutego tego roku, mogliście nas spotkać w Moskwie. Byliśmy uczestnikami targów branżowych Techtextil Russia.

  Czytaj więcej
 • Techtextil Russia

  20-22.02.2017, Moskwa, Rosja

  Już za niedługo możecie nas spotkać w Moskwie! Będziemy brać udział w targach Techtextil Russia. Nasze stoisko nr A5 znajdziecie w hali trzeciej, obok centrum prasowego.

  Czytaj więcej
 • Prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu dla FIAB

  FIAB dołączył do elity firm o najbardziej dynamicznym rozwoju!

  Czytaj więcej
 • Dziennik Al-Itihad pisze o FIAB i Al-Baddad

  FIAB & Al-Baddad Technology - moce produkcyjną wzrosną do 4,5 mln m2 rocznie

  Czytaj więcej
 • Fiab w Tex-Steel

  Jesteśmy dumnym członkiem Tex-Steel.

  Stowarzyszenie Tex-Steel promuje nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, pomaga swoim partnerom w promowaniu ich produktów i usług, a także jest zaangażowane w organizowanie przestrzeni dla rozmów biznesowych, wystaw i konferencji.

  Czytaj więcej
 • Jesteśmy członkiem ITRS

  Z przyjemnością informujemy Państwa, że od roku 2016 jesteśmy członkiem stowarzyszenia ITRS.

  Czytaj więcej
 • Targi, wystawy i konferencje w 2017 roku

  Jak co roku, przygotowaliśmy listę wydarzeń, w których weźmiemy udział. Zobaczcie, gdzie można nas znaleźć w 2017.

  Czytaj więcej
 • Pierwszy patent na wynalazek spółki FIAB

  W związku z pismem UP RP dotyczącym udzielenia naszej spółce patentu na wynalazek ze zgłoszenia nr P.409459, pragniemy podzielić się z Wami tym osiągnięciem.

  Czytaj więcej
 • Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

  Dla naszych klientów, partnerów i pracowników życzymy wielu pięknych chwil, szczerych uśmiechów na twarzach, spełniających się marzeń i wszystkiego, co najlepsze w nowym 2017 roku.

  Czytaj więcej
 • MONITOR BIZNESU – „FIAB: przewaga dzięki innowacjom”

  W dzisiejszym wydaniu Monitora Biznesu ukazał się artykuł o spółce FIAB. W publikacji można wyczytać: "Współpraca z renomowanymi uczelniami technicznymi oraz wdrażanie efektów prac badawczo-rozwojowych stawia FIAB w gronie najbardziej innowacyjnych spółek technologicznych."

  Czytaj więcej
 • EuroSymbol Innowacji 2016

  Spółka FIAB Sp. z o.o. Sp. k., jako beneficjent funduszy unijnych, który aktywnie promuje korzyści wynikające z ich wykorzystywania, otrzymała nagrodę EuroSymbolu Innowacji 2016.

  Nagroda EuroSymbolu docenia efekty uzyskane przy prawidłowym i efektywnym wykorzystaniu pieniędzy z Unii Europejskiej. Przyznawana jest przez redakcję „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku do „Rzeczpospolitej” oraz „Monitora Rynkowego” w „Dzienniku Gazecie Prawnej”.

  Czytaj więcej
 • Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2016 dla spółki FIAB Sp. z o.o. Sp.k.

  Podczas tegorocznego Forum Inteligentnego Rozwoju 2016 nasi przedstawiciele – Prezes Rafał Jabłoński i Inżynier ds. Projektów Technicznych Paulina Grabarczyk nie bez powodu gościli na wydarzeniu.

  Czytaj więcej
 • FIAB Open Days 2016

  24-26 sierpnia tego roku wiele się działo! Miały wtedy miejsce Dni Otwarte FIAB. Był to czas, kiedy mieliśmy okazję gościć klientów z wielu zakątków świata.

  Pierwszy dzień obfitował w wiadomości techniczne i teoretyczne – odbywały się wówczas wykłady. Podczas prezentacji, nasi prelegenci Luma Polska i Erez Europe przybliżyli zakres swoich działalności. My mówiliśmy o zgrzewaniu wysoką częstotliwością, omówiliśmy też przykładowe modele maszyn FIAB i poruszyliśmy temat materiałów wykorzystywanych w zgrzewaniu. Politechnika Wrocławska wypowiedziała się na temat pola elektromagnetycznego w otoczeniu zgrzewarek wysokiej częstotliwości, rozwiewając tym samym wszelkie wątpliwości uczestników wykładów.

  Czytaj więcej
 • Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2016

  FIAB Sp. z o.o. Sp. K. został laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2016 za realizację projektu pt. "Opracowanie innowacyjnych maszyn nowej generacji do łączenia tworzyw sztucznych: PVC, silikon, teflon, etylen, wykorzystujących energię elektromagnetyczną" w ramach Programu Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie 1.1 „Projekty B+R przedsiębiorstw”, Poddziałanie 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa”.

  W związku z przyznanym nam wyróżnieniem, pragniemy zaprosić na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 21 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce k. Rzeszowa. Wydarzenie będzie miało miejsce w czasie specjalnej gali z udziałem ogólnopolskich mediów.

  Czytaj więcej
 • Konferencja BioEM 2016

  W dniach 5 – 10 czerwca odbyła się konferencja naukowa BioEM 2016. Nasz partner Politechnika Wrocławska zaprezentowała przy współudziale firmy FIAB wyniki badań przeprowadzanych w ramach realizacji projektu „szybkiej ścieżki” nr POIR.01.01.01.-00-0012/15-00 pt. „Opracowanie innowacyjnych maszyn nowej generacji do łączenia tworzyw sztucznych: PVC, silikon, teflon, etylen, wykorzystujących energię elektromagnetyczną”. Konferencja dotyczyła szeroko rozumianego tematu pól elektromagnetycznych, a w szczególności innowacyjnych ich zastosowań w obszarze biomedycznym.

  Czytaj więcej
 • XXVI Konferencja Polskiego Towarzystwa Zastosowań Elektromagnetyzmu

  Realizując Projekt 1.1.1. pt. „Opracowanie innowacyjnych maszyn nowej generacji do łączenia tworzyw sztucznych: PVC, silikon, teflon, etylen, wykorzystujących energię elektromagnetyczną” w ramach tzw. „szybkiej ścieżki” firma FIAB rozwija się m.in. w tematyce związanej z emisją pola elektromagnetycznego.

  W dniach 26 – 29 czerwca wzięliśmy czynny udział jako sponsor w XXVI Konferencji Polskiego Towarzystwa Zastosowań Elektromagnetyzmu. Tegoroczna edycja pt. „Zastosowania elektromagnetyzmu w nowoczesnych technikach i medycynie” została połączona z VI Międzynarodowym Sympozjum Zastosowań Elektromagnetyzmu (SAEM, ang. Symposium on Applied Electromagnetics).

  Celem konferencji była prezentacja prac własnych i przeglądowych dotyczących elektromagnetyzmu. Podczas wystąpienia zaprezentowaliśmy technologię zgrzewania wysoką częstotliwością stosowaną w naszych maszynach. Poruszyliśmy także temat metod obniżania emisji pól elektromagnetycznych w celu ochrony pracowników na przykładzie własnych pomiarów emisji promieniowania.

  Czytaj więcej
 • 26-ta Międzynarodowa Konferencja Radioelektronika 2016 – Koszyce/Słowacja

  Po raz kolejny nasza współpraca z Politechniką Wrocławską w zakresie projektów badawczych zaowocowała wspólnym wystąpieniem FIAB oraz Politechniki Wrocławskiej na Konferencji w Koszycach / Słowacja w dniach 19-20 kwietnia 2016r.

  Konferencja ta zorganizowana została przez Wydział Elektroniki i Komunikacji Multimedialnej Uniwersytetu Technicznego w Koszycach, przy współpracy ze Słowackim Stowarzyszeniem Naukowym i Towarzystwami Technologicznymi ZSVTS. Naszą firmę reprezentowali Pan Paweł Bieńkowski oraz Pan Bartłomiej Zubrzak z Politechniki Wrocławskiej wystąpieniem pod tytułem: Pole Elektromagnetyczne w otoczeniach zgrzewarki wysokiej częstotliwości.

  Czytaj więcej
 • FIAB w „Pulsie Biznesu”, w dodatek „Rzecz o innowacjach”. Zapraszamy do lektury!

  Zapraszamy do lektury artykułu o naszej firmie pt. „Pomysł, wiedza, determinacja w technice energii wysokiej częstotliwości”, który ukazał się w piśmie „Puls Biznesu” w dodatku „Rzecz o Innowacjach” w wersji tradycyjnej, jak również elektronicznej dostępnej pod adresem: http://rzeczo.pl/pomysl-wiedza-determinacja-w-technice-energii-wysokiej-czestotliwosci/

  Czytaj więcej
 • Kolejna nominacja dla FIAB! Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju

  Z przyjemnością informujemy, że nasza firma otrzymała nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2016! Nominację do tego tytułu uzyskaliśmy za realizację projektu pt. „Opracowanie innowacyjnych maszyn nowej generacji do łączenia tworzyw sztucznych: PVC, silikon, teflon, etylen, wykorzystujących energię elektromagnetyczną”.

  Czytaj więcej
 • „Monitor Biznesu” o FIAB

  Dnia 28.04.2016r. ukazał się w „Monitorze Biznesu” – niezależnym dodatku do „Rzeczpospolitej” artykuł o naszym przedsiębiorstwie.

  Ukazanie się artykułu związane jest z uzyskaniem przez FIAB nominacji do odznaczenia EUROSYMBOL 2016, jak również z zakończeniem I etapu prac badawczo-rozwojowych prowadzonych przez naszą spółkę wraz z naukowcami Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej. Serdecznie zapraszamy Państwa do dalszej lektury!

  Czytaj więcej
Pokaż więcej

Kontakt

FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz Sp. k.
Wrocław 54-615
ul. Rakietowa 38
POLSKA

NIP 8942999829
KRS 0000357875
REGON 021278590
BDO 000072061

  Administratorem Państwa danych osobowych jest FIAB Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz sp.k. adres: Wrocław 54-615, ul. Rakietowa 38. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych przez administratora znajdziecie Państwo w naszej

  Polityce Prywatności